Reklama

IBSM (IBS): Zwołanie Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Platinum Properties Group S.A. na dzień 23 grudnia 2010 r. - raport 23

Zarząd Emitenta Platinum Properties Group S.A. niniejszym informuje o zwołaniu Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Emitenta na dzień 23 grudnia 2010 r., na godz. 12:00, w Warszawie w lokalu Kancelarii Notarialnej Notariusza w Warszawie Andrzeja Korewickiego przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33 (00-379 Warszawa).


W załączeniu pełna treść ogłoszenia, projekty uchwał oraz wzór formularza do wykonywania głosu na Walnym Zgromadzeniu przez pełnomocnika.


Podstawa prawna:

§4 ust. 2 pkt 1 i 3 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".

Reklama


Załączniki:

1/ Ogłoszenie o zwołaniu NWZ

2/ Projekty uchwał na NWZ

3/ Wzór formularzaZałączniki:
EBC Solicitors - PPG - NWZ 12.2010 - ogłoszenie.pdf rozmiar: rozmiar: 71.8 kB
EBC Solicitors - PPG - NWZ 12.2010 - projekty uchwał.pdf rozmiar: rozmiar: 64.0 kB
EBC Solicitors - PPG - NWZ 12.2010 - fomularz pełnomocnictwa.pdf rozmiar: rozmiar: 78.2 kB

Osoby reprezentujące spółkę:
Piotr Wiśniewski - Prezes Zarządu
Marcin L. Wróbel - Członek Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »