Reklama

MASTERPHA (MPH): Otrzymanie zawiadomienia o przekroczeniu przez Nationale-Nederlanden PTE S.A. progu 5% głosów na WZ Spółki - raport 9

Raport bieżący nr 9/2016

Podstawa Prawna: Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji
Zarząd MASTER PHARM S.A. ("Spółka”) informuje, że w dniu dzisiejszym otrzymał zawiadomienie w którym Nationale-Nederlanden Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. zawiadamia, że fundusze Nationale-Nederlanden Otwarty Fundusz Emerytalny oraz Nationale-Nederlanden Dobrowolny Fundusz Emerytalny (dalej razem zwane Funduszami) stały się posiadaczem akcji oraz praw do akcji Spółki, które w przypadku zamiany na akcje dadzą Funduszom powyżej 5% głosów na Walnym Zgromadzeniu Spółki. W dniu 4 maja 2016 roku na rachunkach papierów wartościowych Funduszy znajduje się 1 625 000 (jeden milion sześćset dwadzieścia pięć tysięcy) akcji i praw do akcji Spółki, co oznacza, że z chwilą zamiany praw do akcji na akcje Funduszom będzie przysługiwać 7,56% ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu Spółki.

Reklama

Pełna treść zawiadomienia stanowi załącznik do niniejszego raportu.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2016-05-04Jacek FranasikPrezes Zarządu

Załączniki

Archiwum.zip

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »