Reklama

IALBGR (IAG): Treść uchwał podjętych przez NWZ Satis Group S.A. w dniu 29.09.2020 r. - raport 31

Raport bieżący nr 31/2020

Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
W nawiązaniu do raportów bieżących nr 27/2020, 28/2020, 29/2020 oraz 30/2020 Zarząd spółki Satis Group S.A. z siedzibą w Warszawie ("Emitent”, "Spółka”) informuje, że w dniu 29 września 2020 roku odbyło się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki ("NWZ”).

W załączniku nr 1 do niniejszego raportu Emitent przekazuje treść uchwał podjętych na NWZ, w tym między innymi treść uchwały w przedmiocie upoważnienia Zarządu Spółki do podwyższenia kapitału zakładowego w granicach kapitału docelowego wraz z możliwością wyłączenia przez Zarząd Spółki prawa poboru dotychczasowych akcjonariuszy Spółki za zgodą Rady Nadzorczej Spółki oraz dokonania zmian w Statucie Spółki, a także treść uchwały przedmiocie przyjęcia tekstu jednolitego statutu Spółki.

Reklama

Ponadto, Emitent informuje, że wobec braku wniosków w przedmiocie odwołania bądź powołania członków Rady Nadzorczej Spółki, NWZ odstąpiło od podjęcia uchwał objętych punktem 5 porządku obrad NWZ.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2020-09-29Andrzej WronaPrezes ZarząduAndrzej Wrona

Załączniki

Archiwum.zip
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »