2300 gmin chce sprzedawać węgiel. Można już składać wnioski

Maksymalna cena tony węgla sprzedawanego przez gminy ma wynosić 2 tys. zł.
Maksymalna cena tony węgla sprzedawanego przez gminy ma wynosić 2 tys. zł. 123RF/PICSEL
  • Wiceminister aktywów państwowych poinformował, że do tej pory do rządowego programu sprzedaży węgla przez samorządy zgłosiło się 2300 gmin.
  • Maksymalna cena węgla sprzedanego przez gminę ma wynosić 2 tys. zł za tonę.
  • Węgiel po preferencyjnej cenie będzie można otrzymać również po przyznaniu dodatku węglowego.

"Sprowadziliśmy do Polski 10 mln ton węgla"

Zobacz również:

Łącznie będzie można otrzymać 3 tony węgla

Zobacz również:

Zobacz również:

Nie wszystkie duże miasta będą sprzedawać węgiel

Zobacz również:

Buda w "Gościu Wydarzeń": Węgiel nie powinien być droższy niż dwa tysiące złotychPolsat NewsPolsat News
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?