Autobus odjechał, ale 78-letnia pasażerka została. "Wpadłam w rozpacz"

Olgierd Maletka

Oprac.: Olgierd Maletka

Koszmarna podróż 78-letniej kobiety. Kierowca zostawił pasażerkę na MOP-ie
Koszmarna podróż 78-letniej kobiety. Kierowca zostawił pasażerkę na MOP-iemateriały prasowe

FlixBus odjechał, ale bez pasażerki w środku. Seniorka została sama

Zobacz również:

Kto zawinił? Dwie wersje wydarzeń

Zobacz również:

''Wydarzenia'': Polscy nurkowie odkryli wrak z szampanem z XIX wieku. Butelki zostały ukradzionePolsat NewsPolsat News
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?