Reklama

Budujemy na potęgę

Według wstępnych danych produkcja budowlano-montażowa (w cenach stałych), obejmująca roboty o charakterze inwestycyjnym i remontowym, zrealizowana na terenie kraju przez przedsiębiorstwa budowlane o liczbie pracujących powyżej 9 osób, była w styczniu br. o 11,2% wyższa niż przed rokiem i o 69,2% niższa w porównaniu z grudniem 2010 r.

Po wyeliminowaniu wpływu czynników o charakterze sezonowym produkcja budowlano-montażowa ukształtowała się na poziomie o 8,7% wyższym niż w analogicznym miesiącu ub. roku i o 3,1% niższym w porównaniu z grudniem ub. roku.

W stosunku do stycznia ub. roku wyższy poziom zrealizowanych robót odnotowano we wszystkich działach budownictwa, tj. w jednostkach zajmujących się głównie robotami budowlanymi specjalistycznymi - o 17,7%, w przedsiębiorstwach, których podstawowym rodzajem działalności są roboty związane z budową obiektów inżynierii lądowej i wodnej - o 16,2%, a w podmiotach wykonujących głównie roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków - o 5,3%.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »