Felieton Gwiazdowskiego. Ekonomiczna teoria niegłosowania - czyli dlaczego nie wybieram się na wybory

Czy unikanie uczestnictwa w wyborach można uzasadnić ekonomicznie? Zdj. ilustracyjne
Czy unikanie uczestnictwa w wyborach można uzasadnić ekonomicznie? Zdj. ilustracyjne123RF/PICSEL

Spis treści:

  1. Po kolejnych wyborach pojawiały się "niespodzianki"
  2. Absencja wyborcza sensowną strategią?
  3. Niegłosowanie ułatwia zachowanie dystansu do polityki

Po kolejnych wyborach pojawiały się "niespodzianki"

Zobacz również:

Absencja wyborcza sensowną strategią?

Zobacz również:

Zobacz również:

Niegłosowanie ułatwia zachowanie dystansu do polityki

Podatek katastralny w Polsce? Wicepremier: Jest czymś naturalnymINTERIA.PLINTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?