Koronawirus wyłania zwycięzców i przegranych

Pandemia! Kto zarobił, kto stracił?
Pandemia! Kto zarobił, kto stracił?123RF/PICSEL
Najbardziej obecnie przegrane branże to: produkcja dóbr inwestycyjnych, ubezpieczenia, usługi finansowe, usługi komunalne. Najgorsze jednak perspektywy dotyczą dwóch branż - energii oraz banków
W branży high-tech, produkcji i dystrybucji farmaceutyków straty z powodu koronawirusa zostały już z nawiązką odrobione
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?