Reklama

Na wakacje z Air Baltic

Skomplikowana sytuacja międzynarodowa sprawiła, że europejscy przewoźnicy zaczynają poszukiwać nowych atrakcyjnych kierunków lotów. Do ich grona dołączył Air Baltic. Linie rozszerzają swoją ofertę połączeń z południem kontynentu. Dla pasażerów to przede wszystkim nowe wakacyjne możliwości!

Nowe trasy latem 2015

Reklama

Łotewska linia Air Baltic zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami uruchamia nowe połączenia, a zmiany będą dotyczyły już tegorocznego sezonu wakacyjnego. Do najbardziej interesujących wprowadzanych kierunków należą te na południu Europy: Dubrownik, Saloniki, Piza i Rodos. Z pewnością ucieszy to podróżników, którzy będą mogli wybierać dogodne dla siebie terminy wśród większej ilości dostępnych rejsów.

Do nowych połączeń wymienić można także najpopularniejsze porty w rejonie Morza Bałtyckiego, jak duński Aalaborg czy niemiecki Heringdorf. Jednocześnie, rozwinięta zostanie siatka już realizowanych rejsów na tym obszarze. Zmian można poszukiwać na trasach do Kopenhagi, Sztokholmu i Goeteborga.

Także centralna część Kontynentu została wzięta pod lupę do przewoźnika. Uruchomione zostaną dodatkowe połączenia z Berlinem i Wiedniem, które będą dotyczyły wylotów z portu lotniczego w Tallinie. Jeżeli chcielibyście odwiedzić najsławniejsze europejskie miasta, Air Baltic pod tym względem także przygotował coś nowego. Zmianie ulegnie rozkład rejsów do Londynu, Berlina, Paryża, Amsterdamu i Zurychu, a także Hamburga i Monachium. Ponieważ loty będą odbywały się teraz wcześniej, pozwoli to na zwiedzenie tych pięknych metropolii, co będzie szczególnie korzystne dla tych, którzy planowali podróż przesiadkową przez te porty w tych miejscach.

Air Baltic - symbol perfekcji

Linie Air Baltic pochodzą z Łotwy i zostały otwarte w 1995 roku. Do węzłowych portów obsługiwanych przez przewoźnika należą lotniska państw bałtyckich - Ryga, Tallinn, Wilno i Oulu. Rocznie z jego usług korzysta około 2,5 miliona pasażerów.

W tym roku Air Baltic okazało jednym z najsolidniejszych armatorów. W przeprowadzanym rankingu uwzględniającym punktualność przeprowadzania lotów linie zajęły pierwsze miejsce. Okazuje się, że aż 90 proc. przeprowadzanych przez przewoźnika rejsów odbyło się zgodnie z planem.

Jeżeli chcielibyście skorzystać nowych połączeń Air Baltic, rejsy w okazyjnych cenach łatwo znajdziecie z Tanimi lotami.

Dowiedz się więcej na temat: Air Baltic

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »