"Pomaganie mamy w genach". Która firma zasłużyła na wyróżnienie?

Już 7 listopada na Stadionie PGE Narodowy w Warszawie odbędzie się Kongres ESG Polska Moc Biznesu. Natomiast do 30 października można zgłaszać jeszcze firmy, instytucje i organizacje pozarządowe do konkursu o nagrodę "DNA-bo pomaganie mamy w genach".

Jaka jest idea konkursu? "Chcemy nagrodzić polskie firmy, organizacje pozarządowe oraz instytucje zaangażowane w pomoc na niespotykaną do tej pory skalę, zarówno podczas pandemii, jak i zaangażowanych we wsparcie Ukraińców" - tłumaczy Agata Śmieja, współorganizatorka Kongresu ESG Polska Moc Biznesu.

Konkurs jest otwarty dla organizacji pozarządowych, firm oraz spółek państwowych. W zgłoszeniach należy uwzględnić opis kluczowych inicjatyw w dwóch kategoriach: wsparcie społeczne w walce z pandemią Covid-19 lub wsparcie społeczne związane z wojną w Ukrainie. W każdej z kategorii zostaną przyznane po trzy nagrody - po jednej dla NGO, firmy prywatnej i państwowej. Laureaci w każdej z kategorii i w każdej grupie podmiotów zostaną wytypowani na podstawie głosowania internetowego.

Reklama

"Pomaganie mamy w genach"

"Nagrodę nazwaliśmy DNA, gdyż uważamy, że pomaganie mamy w genach. Myślę, że cała Europa patrzy na nas z podziwem i jestem z tego dumna. Takie działania przywracają wiarę w bezinteresowne dobro i powinny być odpowiednio nagłaśniane. Dlatego nagroda DNA będzie wyróżniała liczne podmioty w tych dwóch kategoriach, a decydujące zdanie o jej przyznaniu będą mieli Polacy poprzez możliwość głosowania na czołowych polskich portalach internetowych - wskazuje Agata Śmieja.

Rejestracja do udziału w konkursie odbywa się za pomocą specjalnie przygotowanego formularza, który można znaleźć na stronie polskamocbiznesu.pl. Wypełniony należy następnie przesłać na adres partnerzy@polskamocbiznesu.pl. Zgłoszenia można wysyłać jeszcze tylko do 30 października 2022 r. (do godziny 23.59).

Jak tłumaczą organizatorzy, nagrody DNA zostaną wręczone podczas uroczystej Gali Wieczornej zamykającej Kongres ESG Polska Moc Biznesu. Gala zostanie uświetniona występami polskich oraz ukraińskich artystów.

Trzy ścieżki tematyczne podczas kongresu

Podczas Kongresu ESG Polska Moc Biznesu uczestnicy wezmą udział w ponad 30 godzinach wystąpień, dyskusji, spotkań przy okrągłych stołach, a także będą mogli wysłuchać motywujących wystąpień (power speech). Wydarzenie tworzy płaszczyznę - podkreślają organizatorzy - do debaty na tematy społeczne, gospodarcze, ekologiczne oraz dotyczące zdrowia publicznego i zarządzania biznesem w kontekście trendów światowych, polityki Unii Europejskiej oraz polskiej perspektywy.

Kongres to trzy bloki tematyczne: Środowisko, Społeczeństwo i Gospodarka. Udział w konferencji zapowiedzieli m.in. Paweł Borys, prezes Polskiego Funduszu Rozwoju, minister klimatu Anna Moskwa, wiceminister finansów Artur Soboń, Adam Abramowicz, rzecznik MŚP.

wb

Partnerem publikacji jest Kongres ESG Polska Moc Biznesu

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: DNA | pomoc | Kongres Polska Moc Biznesu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »