Wiceminister Rabenda: Do gmin wyjechało już ćwierć miliona ton węgla

Trwają dostawy węgla do punktów dystrybucji w gminach. Zdj. ilustracyjne
Trwają dostawy węgla do punktów dystrybucji w gminach. Zdj. ilustracyjne123RF/PICSEL
Rabenda: Do gmin z krajowych kopalni i od importerów wyjechało już ćwierć miliona ton węgla

Rabenda: Wciąż trwają rozmowy z gminami w sprawie dystrybucji węgla

Zobacz również:

Wiceminister aktywów państwowych: Wyjechało już ćwierć miliona ton węgla

Zobacz również:

Gmina może sprzedawać węgiel mieszkańcom w cenie nie wyższej niż 2 tys. zł za tonę

Sklepy w systemie kaucyjnym mogą więcej zarobićeNewsroomeNewsroom
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?