Większe uzależnienie od gazu kosztowałoby w 2022 r. dodatkowo 200 mld zł?

"Polska przez kryzys energetyczny w 2022 roku przeszła suchą nogą dzięki krajowej energetyce węglowej"
"Polska przez kryzys energetyczny w 2022 roku przeszła suchą nogą dzięki krajowej energetyce węglowej"123RF/PICSEL

Zobacz również:

Transformacja energetyczna. Unia stawiała na gaz

"Na energię musi być stać najuboższego człowieka w UE"

Robota dla prawdziwych zawodowcówInteria.tv
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?