Wyjechała za granicę z telewizorem. Komornik zajął jej konto za abonament

Komornik dopadł ją za abonament. Bo wyjechała za granicę z telewizorem.
Komornik dopadł ją za abonament. Bo wyjechała za granicę z telewizorem.PIOTR KAMIONKAReporter
  • Na 3 lata wyjechała z kraju i zabrała telewizor, ale go nie wyrejestrowała.
  • Po czasie okazało się, że komornik zajął jej konto bankowe w celu pokrycia zadłużenia.
  • Nieważne - w kraju czy za granicą - zarejestrowany sprzęt trzeba opłacać.

Nie płaciła 3 lata. Niepłacony abonament się zemścił

Zobacz również:

Komornik wszedł jej na konto, bo zrobił się dług abonamentowy

"Szczerze o pieniądzach": Energetyka przyszłościPolsat NewsPolsat News
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?