Reklama

Zielonym do góry

Spółka Domeny.pl z okazji Międzynarodowego Dnia Matki Ziemi obchodzonego 22 kwietnia rozpoczęła inicjatywę "Zielonym do góry". Celem projektu jest podniesienie świadomości społeczeństwa na temat sadzenia drzew oraz zwiększenia obszarów zalesionych w Polsce.

"Zielonym do góry" jest dowodem na to, że przy współpracy instytucji państwowych, organizacji pozarządowych oraz biznesowych możliwe staje się dosadzenie drzew w miejscach, które tego potrzebują.

Projekt "Zielonym do góry" rozpoczął się wydarzeniem polegającym na zasadzeniu sosny z odkrytym systemem korzeniowym na terenie Leśnictwa Rybitwy. Zostało ono zorganizowane dla dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Łupkach. Głównym Partnerem był Leśny Kompleks Promocyjny "Lasy Mazurskie". LPK służy popularyzacji w społeczeństwie wiedzy o gospodarce i przyrodzie leśnej oraz wdrażania w lasach gospodarki prowadzonej na podstawach ekologicznych.

Reklama

Jak dołączyć do akcji?

Spółka przeznacza część z dochodów ze sprzedaży na działania w ramach projektu "Zielonym do góry". Każdy może przyłączyć się do akcji kupując produkty w serwisie www.Domeny.pl bądź przez stronę inicjatywy www.zielone.domeny.pl. Do współpracy Organizator zaprasza szkoły, instytucje i nadleśnictwa z całej Polski. W ramach projektu istnieje możliwość zorganizowania zielonych dni sportu dla dzieci, w ramach których dzieci poprzez zabawę dowiedzą się jak dbać o zieleń.

PARTNERZY

Interia.pl, Lasy Państwowe www.lasy.gov.pl , Leśny Kompleks Promocyjny Lasy Mazurskie www.pisz.bialystok.lasy.gov.pl , di24.pl

ORGANIZATOR

Spółka Domeny.pl jest jedną z najdłużej działających firm w branży internetowej w Polsce. Nie tylko reaguje na dynamiczną sytuację na rynku IT, stale dostosowując swoją ofertę do potrzeb klientów, ale także wyznacza nowe trendy.

Pobierz darmowy: PIT 2014

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »