Reklama

Mieszkania z rabatami nawet do 36 tys. zł! Andrzej Bargiel zaprasza na Dzień Otwarty Murapol

Grupa Murapol, jeden z wiodących deweloperów mieszkaniowych w Polsce, zaprasza na Ogólnopolski Dzień Otwarty. W najbliższą sobotę, 29 maja klienci mogą kupić wymarzone mieszkanie w niższej cenie. Wydarzenie odbędzie się w 14 miastach, w każdym z nich promocją objętych zostało 15 lokali. Na klientów czekać będą eksperci, którzy przedstawią ofertę, a także gość specjalny. W biurach sprzedaży w Poznaniu, Bydgoszczy i Toruniu o swojej ostatniej wyprawie Karakoram Ski Expedition opowie Ambasador firmy - Andrzej Bargiel.

Ogólnopolski Dzień Otwarty Grupy Murapol to okazja do znalezienia mieszkania w atrakcyjnej cenie. Promocją objętych zostanie ponad 200 lokali, znajdujących się w 19 inwestycjach zlokalizowanych w 15 miastach w Polsce. Klienci będą mogli również otrzymać darmowe ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu albo pobytu w szpitalu. Wydarzenie jest również atrakcyjnym sposobem dla inwestorów na ulokowanie środków w nowoczesne nieruchomości. Aby przyspieszyć proces zakupu mieszkania w czasie Dnia Otwartego warto już dziś zapoznać się z listą mieszkań dostępnych w promocji w swoim mieście, postępując wg instrukcji opisanej na stronie internetowej. Biura sprzedaży Murapol czynne będą w tym dniu od 9:00 do 18:00.

Reklama

- Co miesiąc organizujemy dla naszych klientów akcje specjalne, podczas których mogą kupić mieszkanie ze specjalnymi zniżkami lub bonusami. W maju zachęcamy, aby nie odkładać zakupu mieszkania i oferujemy darmowe ubezpieczenie od utraty źródła stałego dochodu albo pobytu w szpitalu. Ta akcja obowiązywać będzie również w czasie Dnia Otwartego, w trakcie którego do dyspozycji klientów stawiamy po 15 mieszkań w każdym mieście, w którym działamy. - mówi Nikodem Iskra, Prezes Zarządu Murapol SA. - Dzień Otwarty to sprawdzona przez nas, cykliczna akcja, którą doceniają klienci. Cieszymy się, że tym razem sytuacja na to pozwala i wydarzenie uświetni nasz Ambasador, który będzie obecny w wybranych miastach - dodaje Nikodem Iskra.  

Spotkanie z Andrzejem Bargielem

Klienci odwiedzający biura sprzedaży Grupy Murapol w Poznaniu, Bydgoszczy i Toruniu będą mieli niepowtarzalną okazję do spotkania z Ambasadorem firmy, najsłynniejszym polskim narciarzem wysokogórskim. Andrzej Bargiel, który w 2018 roku jako pierwszy człowiek zjechał na nartach z K2, opowie o swoim najnowszym projekcie Karakoram Ski Expedition. Podczas tegorocznej wyprawy sportowiec zdobył i zjechał na nartach z dwóch sześciotysięczników - Laila Peak oraz dziewiczego szczytu Yawash Sar II.  Spotkania zaplanowano w biurach sprzedaży w Toruniu (w godz. 10:00-11:00), Bydgoszczy (ul. Akademicka 13d, w godz. 12:00-13:00) oraz dwóch punktach w Poznaniu - Stefanii Wołynki 3, w godz. 15:30-16:30 oraz ul. Wągrowskiej 12, w godz. 17:00-18:00. Spotkania odbędą się z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego.

Nowoczesne rozwiązania w pakiecie

W standardzie mieszkań oferowanych przez Murapol SA znajduje się pakiet antysmogowy, czyli system nowoczesnych filtrów, chroniący przed zanieczyszczonym powietrzem oraz pyłkami, grzybami i kurzem. Inwestycje wyposażone są również w technologię Home Management System, umożliwiającą montowanie w mieszkaniach rozwiązań smart home. Dzięki stałej kontroli mediów, zapewnionej przez system, ich oszczędność w ciągu roku sięga nawet blisko 30 proc. Te i inne rozwiązania oferowane w inwestycjach dewelopera zostaną dokładnie omówione przez doradców klienta Grupy Murapol w czasie Dnia Otwartego.

Biznes INTERIA.PL na Twitterze. Dołącz do nas i czytaj informacje gospodarcze

Grupa Murapol jest jedną z wiodących firm deweloperskich od 20 lat działającą w obszarze wielorodzinnego budownictwa mieszkaniowego. W swojej dotychczasowej działalności Murapol zrealizował 66 inwestycji, w których powstały 303 budynki z 17,7 tys. mieszkań, zamieszkałych przez ponad 53 tys. osób. Obecna mapa inwestycji Grupy obejmuje 17 miast w Polsce: Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Katowice, Kraków, Łódź, Mikołów, Poznań, Siewierz, Sosnowiec, Toruń, Tychy, Warszawa, Wieliczka i Wrocław. W 2020 r. Grupa Murapol podpisała umowy deweloperskie i przedwstępne dot. 2 720 mieszkań, wobec 2 868 rok wcześniej. Poza umacnianiem pozycji jednej z wiodących firm deweloperskich, firma kładzie nacisk na działalność pozabiznesową. Angażuje się w inicjatywy promujące sport zarówno profesjonalny, jak i projekty propagujące aktywność fizyczną wśród dzieci i młodzieży. Grupa Murapol została również wielokrotnie doceniana za swoją działalność deweloperską, otrzymując m.in. w obszarze zielonego budownictwa nagrodę Leading Green Building Development w konkursie CIJ Awards, Housemarket Silesia Awards w kategoriach Osiedle przyjazne rodzinie oraz Osiedle mieszkaniowe. Spółka jest także laureatem konkursu Najwyższa Jakość Quality International w kategorii Produkt Najwyższej Jakości - przyznanej dla wielorodzinnych inwestycji mieszkaniowych realizowanych przez Grupę Murapol. W 2020 roku zdobyła I miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Deweloperów Mieszkaniowych, organizowanym przez "Dziennik Gazetę Prawną".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »