20 lat polskiej legendy monitorowania aktywności użytkowników i zarządzania zasobami IT

Relacjom biznesu z IT, cyberbezpieczeństwu, optymalizacji kosztów oraz zarządzaniu użytkownikami poświęcona będzie konferencja organizowana z okazji Jubileuszu XX-lecia Programu Statlook. Nie zabraknie konkursu z atrakcyjnymi nagrodami. Jubileusz odbędzie się w środę, 30 listopada o godz. 12, online. Udział może wziąć każdy - wystarczy darmowa rejestracja.

Zapisz się na Jubileusz! Kliknij tutaj.

Program Statlook to ważna część historii polskiej branży IT - powstał jako pierwsze rodzime narzędzie do kontrolowania legalności oprogramowania. Kolejne funkcje systemu powstawały w wyniku realnego zapotrzebowania polskich firm oraz instytucji.

- Już od 20 lat pomagamy tysiącom organizacji zarządzać zasobami IT. To dwie dekady wsłuchiwania się w potrzeby naszych klientów. Rozwijamy Statlooka zgodnie z oczekiwaniami tych, którym ułatwia on codzienną pracę. To wielkie wyzwanie, ale też radość, którą chcemy się podzielić przy okazji Jubileuszu - mówi Piotr Kubiak, ekspert współpracujący przy rozwoju Statlooka.

Statlook na kłopoty... i kryzys

Zarządzanie sprzętem, bezpieczeństwo i monitorowanie użytkowników oraz cyberbezpieczeństwo były kolejnymi potrzebami rynku. Moduł RODO powstał w 2018 r. jako bezpośrednia odpowiedź na nowe regulacje prawne. Z kolei zdalna pomoc, helpdesk i kontrola pracy hybrydowej oraz telepracy wyprzedziły czasy pandemii, dzięki czemu użytkownicy Statlooka byli od razu gotowi na nową rzeczywistość. W zeszłym roku do pakietów dołączył Sygnalista Statlook - odpowiedź na obowiązek wprowadzenia w organizacjach wewnętrznego kanału zgłoszeń dla sygnalistów. A to nie koniec, bo na horyzoncie mocno antykryzysowy moduł Powerlook, pozwalający na ograniczanie użycia energii...

20-lecie, czyli wydarzenie dla każdego!

A co czeka na Państwa w jubileuszowym programie specjalnym? O tym “kiedy technologia, a kiedy procedura" opowie Jarosław Żeliński, ekspert z zakresu analizy biznesowej i projektowania systemów informacyjnych. Interesująco zapowiada się także konfrontacja IT z biznesem. Nasi prelegenci pokażą, jak nawiązać dialog pomiędzy tymi jakże różnymi od siebie światami, które muszą koegzystować w niemal w każdej firmie i instytucji publicznej.

Poza solidną dawką użytecznej merytoryki, w programie nie zabraknie humoru i lżejszego podejścia, a uważni słuchacze nagrodzeni zostaną podczas finałowego konkursu. Organizatorzy uważają, że kontrole policyjne, nielegalne oprogramowanie, cyberataki, wycieki danych, cyberslacking czy bałagan w danych osobowych to śmiertelnie poważne tematy, które przyswaja się lepiej, kiedy nabierze się do nich odrobiny dystansu.

Użytkownicy Statlooka reprezentują różne branże, mają różne stanowiska, priorytety i poglądy - łączy ich jeden system, który pokazuje, że potrzeby wielu osób wzajemnie się przenikają i zazębiają. Może i Ty zechcesz do nich dołączyć?

Więcej już w środę 30 listopada o godz. 11:00

Zapisy na 20-lecie Statlooka: https://www.statlook.com/pl/webinaria_it/

Szczegółowy program

  • Gościnny wykład ekspercki: "Praktycznie o bezpieczeństwie jako konsekwencji architektury systemu. Dowiedz się, kiedy technologia, a kiedy procedura?" - Jarosław Żeliński
  • 20 lat praktyki: "Jak przekonać świat BIZ, żeby słuchał świata IT oraz jak mówić do IT, żeby rozumiał BIZ?" - doświadczenia nasze i naszych Klientów
  • Historia z przymrużeniem oka: "20 lat Statlooka w 20 minut" - esencja w szaleńczym tempie
  • Energiczny 20-latek: "Statlook - moje nowości i plany na życie"
  • Konkurs z nagrodami, na żywo - Wystarczy słuchać uważnie wykładów jubileuszowych, bo dziesiątki nagród czekają na uczestników (licencje, sprzęt IT, gadżety)

 Artykuł sponsorowany

.
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »