Reklama

Beesafe - 3 kliknięcia i znasz cenę swojego OC/AC

Beesafe, agent ubezpieczeniowy Compensa TU, to nowość na internetowym rynku ubezpieczeń, jak również atrakcyjna propozycja dla wszystkich kierowców. Na Beesafe.pl znajdziesz rewolucyjny kalkulator ubezpieczeń komunikacyjnych, merytoryczne artykuły, które przybliżą Ci zagadnienia związane z ubezpieczeniami i nietuzinkowe pakiety dodatkowe.

Reklama

Szybki kalkulator Beesafe

Internetowe kalkulatory ubezpieczeń robią coraz większą karierę. To bardzo wygodne narzędzia, które umożliwiają szybkie i sprawne wyliczenie składki ubezpieczeniowej. Nieocenione dla kierowców, którzy co roku obowiązkowo odnawiają polisę OC. Zdarza się, że czynią to w ostatniej chwili przez zapomnienie lub z innych przyczyn. Kalkulator internetowy jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Umożliwia samodzielny zakup ubezpieczenia w odpowiedniej dla nas konfiguracji. Bez wychodzenia z domu i bez pośpiechu możemy sprawdzić, ile kosztuje samo ubezpieczenie OC, dowiedzieć się, ile zapłacimy za pakiet OC+AC, a także rozejrzeć wśród ubezpieczeniowych dodatków. Na rynku pojawił się jednak nowy kalkulator, który znacznie wyróżnia się na tle konkurencji.

Reklama

Dostępny na stronie https://beesafe.pl/kalkulator-oc-ac/ kalkulator Beesafe jest błyskawiczny, wylicza składkę na podstawie tylko trzech informacji. To technologiczny skok, prawdziwa rewolucja. Kalkulatory sprzed ery Beesafe wymagały uzupełniania więcej danych, co wiązało się ze żmudnym wypełnianiem formularzy. Beesafe jest szybki i sprawny. Pozwala zaoszczędzić czas, który w dzisiejszym świecie jest najcenniejszą walutą. Podając tylko trzy informacje (numer rejestracyjny i rocznik pojazdu oraz data urodzenia kierowcy) w kilkanaście sekund otrzymujemy wyliczenie składki ubezpieczeniowej. Pozostaje już tylko wybrać dodatkowe usługi, sprawdzić i uzupełnić dane oraz dokonać przelewu. Dzięki przejrzystej stronie i jasnym zasadom całość zajmie maksymalnie kilka minut.


Dodatki do ubezpieczeń, które oferuje Beesafe

Ubezpieczając samochód w Beesafe dostajesz błyskawicznie polisę z górnej półki za dobre pieniądze, a także wybierasz spośród licznych dodatków przygotowanych specjalnie dla klientów Beesafe. Co jest do wyboru?

Na przykład pakiet “Wygodny kierowca", czyli opcja dla kierowców ceniących komfort. To ubezpieczyciel organizuje wizytę w warsztacie, odbiera od ciebie auto, a po wszystkim przyjeżdża we wskazane miejsce. Usługa ta obejmuje koszt serwisu klimatyzacji wraz z uzupełnieniem czynnikiem, koszt ozonowania wnętrza pojazdu oraz mycia na zewnątrz i przegląd pojazdu.

Kolejną świetną opcją są “Ubezpieczenia miejskie", czyli specjalny pakiet obejmujący OC i NNW dla osób, które przemieszczają się po mieście rowerami, hulajnogami i segwayami, zarówno własnymi jak i wypożyczonymi. Ubezpieczenie zadziała, jeśli zderzysz się z inną osobą, uderzysz w inny pojazd lub uderzysz i zniszczysz czyjąś własność, np. komuś, w kogo wjedziesz, wypadnie telefon z ręki i popsuje się. Zadziała w trakcie jazdy, kiedy będziesz miał wypadek i doznasz kontuzji. 

Beesafe wychodzi na przeciw oczekiwaniom każdego kierowcy. Oferuje ubezpieczeniową klasykę gatunku, czyli OC, AC, NNW i assistance.

OC to obowiązkowa polisa, każdy posiadacz zarejestrowanego pojazdu musi wykupić ją raz do roku - więcej na temat tej polisy przeczytasz na stronie https://beesafe.pl/ubezpieczenie-oc/. AC jest nieobowiązkowe, ale bardzo przydatne, kiedy przydarzy się nam szkoda parkingowa lub samochód ucierpi w wyniku spowodowanego przez nas zdarzenia. NNW dla kierowcy i pasażerów gwarantuje wypłatę odszkodowania za uszczerbki na ciele lub śmierć w wypadku komunikacyjnym. Assistance jest niezastąpiony w podróży, gwarantuje pomoc w różnych sytuacjach, które mogą przydarzyć się w drodze.

Kalkulator Beesafe jest szybki i bezpieczny. Błyskawicznie wylicza ubezpieczenie Twojego samochodu, gwarantując bezpieczeństwo transakcji i oferując atrakcyjne dodatki. Sprawdź już teraz.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »