Jak rozwinąć biznes i zyskać dodatkowe dochody?

Prowadzisz małą lokalną firmę i szukasz dróg rozwoju? Chcesz zarabiać większe pieniądze, a jednocześnie nie masz czasu, by więcej pracować? W takiej sytuacji warto wykorzystać potencjał swojego lokalu i dołączyć do projektu Furgonetka Punkt. Otwarcie u siebie punktu nadań przesyłek kurierskich pozwoli zwiększyć dochody bez inwestycji i ryzyka.

Nowa usługa Furgonetka Punkt

Furgonetka Punkt to sieć punktów nadawania przesyłek kurierskich i jednocześnie nowy projekt platformy usług kurierskich Furgonetka. Do sieci mogą dołączyć punkty handlowe i usługowe, które chcą udostępniać swoim klientom usługi kurierskie w zamian za prowizję od nadania każdej paczki. Rozpoczęcie współpracy wymaga tylko zarejestrowania się na stronie https://furgonetka.pl/otworz-punkt-partnerski.

Furgonetka Punkt może działać w salonie fryzjerskim, sklepie spożywczym, warsztacie samochodowym, salonie kosmetycznym i wielu innych lokalach. Punktem działającym w ramach sieci może być każde miejsce, do którego klienci dostarczą swoje przesyłki. W zasadzie jedynym wymaganiem jest wyłącznie posiadanie wolnego miejsca, w którym można przechowywać przesyłki oczekujące na odbiór przez kuriera. Jeśli tylko masz taki lokal, możesz zacząć zarabiać bez większych inwestycji.

Jak rozwijać biznes z Furgonetka Punkt?

Każda firma ma z reguły jeden główny kierunek działania, ale w zwiększaniu konkurencyjności bardzo ważna jest dywersyfikacja zysków. Uzyskiwanie dochodów z więcej niż jednego źródła stanowi zabezpieczenie na wypadek gorszego okresu w branży czy nieprzewidzianych wydatków. Szukanie nowych dróg rozwoju jest ważne szczególnie teraz, kiedy wiele firm cierpi z powodu spadku zysków spowodowanego epidemią Covid-19. Jeśli Twoja firma również doświadczyła negatywnych skutków obecnej sytuacji, warto rozważyć opcję rozszerzenia działalności.

Przedsiębiorca otwierający punkt nadań przesyłek kurierskich otrzymuje dostęp do oferty aż 8 kurierów, w tym firm InPost, DHL, DPD i UPS. W lokalu przedsiębiorcy klienci mogą nadawać zarówno przesyłki krajowe, jak i międzynarodowe, a nawet skorzystać z usługi pakowania przesyłek za dodatkową opłatą. Cała procedura nadania paczki w jednym z punktów sieci Furgonetka jest bardzo prosta. Klient przynosi przesyłkę do lokalu, a pracownik wprowadza do systemu dane dotyczące paczki. Następnie klient wybiera usługę kurierską i opłaca nadanie, a system zamawia kuriera i generuje dokumenty przewozowe. Na koniec kurier odbiera przesyłkę z punktu i realizuje jej dostawę.

Otwarcie punktu nadań nie wymaga wnoszenia opłaty licencyjnej ani płacenia żadnych stałych kosztów. Jedyny wydatek ponoszony w momencie rozpoczęcia współpracy to zakup pakietu startowego obejmującego materiały niezbędne do uruchomienia punktu. 

Dołączenie do sieci punktów Furgonetka pozwala nie tylko generować dodatkowe regularne zyski, ale też zdobywać nowych klientów. Rozliczenie między punktem a siecią następuje raz w miesiącu, kiedy to przedsiębiorca otrzymuje prowizję za każdą paczkę nadaną w jego lokalu. Pieniądze zarobione w ramach prowizji można przeznaczyć na opłacenie rachunków za media lub wynajem lokalu bądź też zainwestować w rozwój firmy.

Prowadzisz biznes? Dołącz do Furgonetka Punkt i zarabiaj. Zarejestruj się pod adresem https://furgonetka.pl/otworz-punkt-partnerski.

Dowiedz się więcej na temat: transport | Biznes | flota | przewóz | Kurier

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »