Reklama

Ubezpieczenie podróżne - dlaczego warto?

Szukasz atrakcyjnej oferty na wakacje? Nie zapomnij o ubezpieczeniu podróżnym. W razie niespodziewanej choroby, pogorszenia stanu zdrowia czy utraty bagażu, polisa zapewnia ochronę Twoich finansów. Ubezpieczenie na czas podróży może obejmować również ochronę na wypadek zachorowania na COVID-19! Poznaj wszystkie powody, dla których warto wykupić polisę podróżną i zapewnij sobie bezpieczny urlop.

Spokój i bezpieczeństwo w kraju i za granicą

Chociaż wakacje kojarzą się z radością i uśmiechem na twarzy, warto być przygotowanym na niespodziewane sytuacje. Mając polisę podróżną, poczujemy się pewniej i bezpieczniej. Polisa podróżna może dotyczyć wyjazdów krajowych i zagranicznych oraz zapewniać kompleksową ochronę przed skutkami większości nieprzewidzianych sytuacji. Jakich? O tym w kolejnym akapicie.

Szeroka oferta ubezpieczeń podróżnych online

Polisa podróżna gwarantuje bezpieczeństwo w każdej sytuacji. Najczęściej martwimy się chorobami i wypadkami, które mogą przytrafić się nam w trakcie podróży. Mając ubezpieczenie, otrzymamy kompleksową ochronę w razie, gdy poniesiemy uszczerbek na zdrowiu. Ubezpieczenie podróżne AXA Assistance na eSky.pl zapewnia pokrycie kosztów leczenia za granicą, również kiedy zachorujemy na COVID-19. Co istotne, polisa obejmuje koszty leczenia w przypadku zaostrzenia schorzeń przewlekłych, czyli trwających przez długi czas. Jeśli cierpimy na takie choroby, jak np. nadciśnienie lub cukrzycę), to ubezpieczenie będzie gwarantowało nam ochronę w przypadku ich zaostrzenia.

Reklama

Warto pamiętać, aby sprawdzić, czy możliwe jest rozszerzenie ubezpieczenia o klauzulę alkoholową. Jeśli tak, otrzymamy zwrot kosztów medycznych bez względu na poziom alkoholu w naszej krwi. Niektóre firmy ubezpieczeniowe zawierają klauzulę alkoholową w cenie polisy, tak jak AXA Assistance.

Ubezpieczenie w podróży zagranicznej to nie tylko ubezpieczenie kosztów leczenia. Polisa gwarantuje znacznie szerszy zakres ochrony, a dokładniej:

  • ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków,
  • ubezpieczenie bagażu (zagubionego lub zniszczonego),
  • ubezpieczenie OC (nawet jeśli za szkody odpowiadają dzieci lub zwierzęta znajdujące się pod naszą opieką).

Wszystkie informacje na temat ubezpieczeń w podróży można znaleźć na stronie internetowej: https://go.esky.pl/ubezpieczenia.

Wysoka suma ubezpieczeń

Wybierając ofertę ubezpieczenia, należy sprawdzić tzw. sumę ubezpieczeniową, czyli limit kwoty, do jakiej ubezpieczyciel pokryje wszelkie szkody. Jej wysokość powinna być wystarczająca na pokrycie kosztów leczenia, transportu medycznego i (w razie potrzeby) powrotu do kraju. Wyższa suma ubezpieczeniowa oznacza większe odszkodowanie. Należy jednak pamiętać, że kwota wypłaty odszkodowania odpowiada poniesionej szkodzie. Ubezpieczenie podróżne AXA Assistance, dostępne na eSky.pl gwarantuje:

  • pokrycie kosztów leczenia do kwoty 300 tys. € (w przypadku zaostrzeń chorób przewlekłych to 50 €),
  • ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków do kwoty 10 tys. €,
  • ubezpieczenie OC do kwoty 100 tys. €,
  • ubezpieczenie za zagubiony lub zniszczony bagaż do kwoty 1,5 tys. €.

Wybierając polisę z maksymalną sumą ubezpieczenia, można w pełni cieszyć się każdą podróżą i nie martwić się, że ubezpieczyciel nie pokryje wszystkich kosztów związanych ze szkodą.

Ubezpieczenie podróżne przez internet

Ubezpieczenie podróżne AXA Assistance, dostępne na eSky.pl można wykupić w trakcie rezerwacji lotu lub osobno, na czas każdej podróży krajowej i zagranicznej. Cały proces jest prosty i szybki. Wystarczy porównać oferty ubezpieczeń i wybrać polisę, która najlepiej odpowiada naszym oczekiwaniom.

Pamiętajmy: ubezpieczenie podróżne online gwarantuje pełną ochronę ubezpieczeniową. Nie zapominajmy o nim i cieszmy się spokojnym wyjazdem!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »