Reklama

Prezes od inwestycji

Nowym prezesem Pioneer Powszechnego Towarzystwa Emerytalnego został Jarosław Skorulski, dotychczasowy członek zarządu ds. inwestycji. Jednocześnie zmianie ulegnie również strategia firmy - fundusz postawi na efektywne inwestycje.

Krzysztof Szajek, dotychczasowy prezes Pioneer OFE, ustąpił ze swojego stanowiska na rzecz Jarosława Skorulskiego, do dzisiaj odpowiedzialnego za inwestycje firmy. Zmiana ta jest prawdopodobnie związana z nową strategią towarzystwa, która od nowego roku ma atrakcyjnym i efektywnym sposobem zarządzania aktywami zachęcać do wyboru funduszu.

Towarzystwo podpisało na koniec ubiegłego roku ok. 150 tys. umów członkowskich. Od 30 czerwca (czyli od daty rozpoczynającej pierwszy dwuletni okres wyliczenia średniej ważonej i minimalnej stopy zwrotu dla funduszy emerytalnych) do końca grudnia ubiegłego roku mógł się pochwalić najwyższą stopą zwrotu. W tym czasie wyniosła ona 16,3 proc.

Reklama

W bieżącym roku fundusz nadal chce pozyskiwać nowych klientów, oferując nie tylko konkurencyjną stopę zwrotu z inwestycji, ale i wysoką jakość obsługi klienta. Sprzedażą zajmie się kilkusetosobowa rzesza reprezentantów towarzystwa. Jak zapewnia fundusz, to najlepsi akwizytorzy Pioneer OFE. Zostali wyłonieni spośród agentów, którzy pozyskiwali członków w 1999 r.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »