Reklama

Spokojny kredyt w... 60 sekund!

Dopadł cię brak pieniędzy na najbliższy, najgorętszy okres w roku? Nie martw się - BZ WBK ma ofertę naprawdę spokojnego kredytu. Możesz go dostać nawet w 60 sekund!

Kredyt gotówkowy z ubezpieczeniem Spokojny Kredyt powiązany jest z promocyjną loterią. Nikt nie pogardzi taką okazją - prócz pieniędzy na niezbędne wydatki jest szansa na wygranie 10 samochodów opel corsa. Jednym z ważnych warunków wzięcia udziału w loterii jest złożenie wniosku kredytowego do ostatniego dnia grudnia bieżącego roku. Loterię prowadzi BZ WBK Aviva TUO SA, podobnie jak ubezpieczenia opisanych kredytów.

Jakie jest oprocentowanie kredytu gotówkowego z ubezpieczeniem Spokojny Kredyt? Bank stosuje w tym przypadku oprocentowanie zgodne z tabelą i uwzględnia ryzyko (zależy od oceny przeprowadzonej przez bank). Zawiera się ono w granicach 7,99-12 proc.

Reklama

BZ WBK udzielając kredytu gotówkowego z ubezpieczeniem Spokojny Kredyt nalicza standardową, stałą prowizję w wysokości 5 procent.

Kredyt łatwo, wygodnie, mobilnie? Przez internet!

* Zaloguj się do usług bankowości elektronicznej BZWBK24 mobile lub BZWBK24 internet * Wybierz opcję Zamów produkty. Jeżeli korzystasz z aplikacji mobilnej BZWBK24mobile, to Twoje urządzenie mobilne musi być zaufane. Rejestracji dokonasz w opcji "Ustawienia" » "Rejestracja" w BZWBK24 mobile. * W sekcji Kredyt Gotówkowy sprawdź jaką kwotę możesz otrzymać bez żadnych formalności * Potwierdź dane osobowe , uzupełnij informacje o swoich dochodach i bieżących zobowiązaniach * Wybierz kwotę kredytu oraz pozostałe jego parametry (kwota może być niższa od proponowanej przez bank) * Zapoznaj się z warunkami kredytu, wstępnym harmonogramem spłat * Przeczytaj dokładnie umowę i zaakceptuj ją, przy pomocy jednego przycisku na zaufanym urządzeniu mobilnym jeśli korzystasz z BZWBK24 mobile lub wpisując kod z SMS-a albo tokena, jeżeli wniosek kredytowy składasz poprzez BZWBK 24 internet * W ciągu nawet 60 sekund decyzja kredytowa zostanie wydana, a pieniądze znajdą się na twoim koncie. - - - - -

Warunki loterii

1. Złożenie wniosku o kredyt gotówkowy od 3 listopada do 31 grudnia 2014 roku i zawarcie umowy o kredyt gotówkowy oraz złożenie deklaracji przystąpienia do Pakietu Ubezpieczeń Kredytobiorców Kredytu Gotówkowego "Spokojny Kredyt" od 3 listopada 2014 roku do 7 stycznia 2015 roku. 2. Dokonanie zgłoszenia w Loterii Promocyjnej od 3 listopada 2014 roku do 7 stycznia 2015 roku: * poprzez wypełnienie formularza w wersji papierowej, w przypadku zakupu kredytu w placówce lub poprzez infolinię i złożenie u doradcy, * Poprzez wypełnienie formularza na stronie internetowej www.bzwbkaviva.pl/spokojnykredyt, w przypadku zakupu kredytu NA KLIK poprzez BZWBK24 internet lub BZWBK24 mobile Losowanie nagród odbędzie się 21 stycznia 2015 roku. Organizatorem "Loterii świątecznej" jest BZ WBK Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A.

Opr. MK

Biznes INTERIA.PL na Twitterze. Dołącz do nas i czytaj informacje gospodarcze

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »