Reklama

Znów drożej na stacjach

Rosnące ostatnio ceny ropy oraz paliw w krajowych rafineriach spowodowały, że tankowanie benzyn i diesla kosztuje dziś więcej niż tydzień temu. Na szczęście dla kierowców podwyżki są jednak niewielkie.

O 3 i 2 grosze wzrosły średnie, ogólnopolskie ceny benzyn, za które płaci się aktualnie 4,74 i 4,39 zł/l. O grosz podrożał również olej napędowy, oferowany na stacjach po 4,29 zł/l. Od trzech tygodni stabilna pozostaje natomiast cena autogazu i wynosi ona 2,09 zł/l. 

Reklama

Z najnowszego raportu e-petrol.pl wynika, że w najniższych cenach benzyny i olej napędowy tankuje się na Górnym Śląsku, gdzie wynoszą one 4,25 i 4,53 oraz 4,16 zł/l. LPG ze średnią ceną 2,03 zł/l jest zaś najtańsze na Warmii i Mazurach. 

Na Kujawach i Pomorzu e-petrol.pl zarejestrował najwyższe ceny benzyn: 4,52 i 4,84 zł/l. Tyle samo kosztuje także Pb98 na Opolszczyźnie, na której najwięcej płaci się ponadto za olej napędowy - 4,40 zł/l. Autogaz jest najdroższy w województwie zachodniopomorskim - jego średnia cena wynosi tam 2,19 zł/l.

e-petrol.pl/Information Market SA

Biznes INTERIA.PL na Twitterze. Dołącz do nas i czytaj informacje gospodarcze

Dowiedz się więcej na temat: paliwa | ceny paliw

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »