Reklama

Dobra Rata

To pierwszy produkt EFL skierowany do osób fizycznych. Polega on na leasingu samochodów osobowych, w którym klient użytkuje samochód kupiony przez leasingodawcę.

Reklama

To pierwszy produkt EFL skierowany do osób fizycznych. Polega on na leasingu samochodów osobowych, w którym klient użytkuje samochód kupiony przez leasingodawcę. Za korzystanie z samochodu klient wnosi równe raty, a po spłacie wszystkich należności samochód przechodzi na własność klienta. Wygodne jest to, że klient odbiera samochód zarejestrowany i ubezpieczony. Możliwe jest jednocześnie skorzystanie z preferencyjnych pakietów ubezpieczeń.

Reklama

W ofercie Dobra Rata dostępne są popularne samochody, w szczególności marek, z którymi EFL dobrą współpracę posiadał wcześniej. Od strony formalnej umowa zawierana jest na okres od 12 do 60 miesięcy

(istnieje możliwość wcześniejszej spłaty zadłużenia, równoznaczne z zakończeniem umowy), klient wnosi opłatę wstępną w wysokości 30%. Jak zapewnia spółka raty płacone w systemie Dobra Rata mają być niższe od rat

płaconych w bankach. Istotnym udogodnieniem dla klienta jest fakt, że firma nie wymaga gromadzenia zbyt wielu dokumentów. Wystarczy oświadczenie o dochodach, nie potrzeba też prosić nikogo o żyrowanie. Zadłużenie może być denominowane w złotówkach, a także w dewizach. Dobra Rata to nowoczesny produkt finansowy, który może podbić nasz rynek finansowania nowych samochodów.

Dowiedz się więcej na temat: rata | RAT | dobro

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »