Reklama

Cena maksymalna akcji Work Service S.A. została ustalona

6,00 zł wyniesie cena maksymalna akcji spółki Work Service S.A. emitowanych w ramach pierwszej oferty publicznej. Przyjmowanie podstawowych zapisów na akcje dla inwestorów nastąpi w dniach 19 - 20 grudnia.

Zarząd Spółki w porozumieniu z IDM S.A. pełniącym rolę oferującego oraz współmenadżerem oferty IPOPEMA Securities S.A. ustalili cenę maksymalną, czyli najwyższą cenę, po jakiej inwestorzy będą mogli składać zapisy na akcje Work Service S.A., na poziomie 6,00 zł.

Reklama

- Ustalając poziom ceny maksymalnej za akcję uwzględnialiśmy fundamentalną wartość naszej spółki oraz obecną sytuację na rynkach kapitałowych. Mamy nadzieję, że będzie ona atrakcyjna dla inwestorów oraz adekwatna do potencjału spółki - komentuje Tomasz Hanczarek, prezes spółki.

Zapisy na akcje przyjmowane będą w transzy otwartej, w ramach której oferowanych będzie 5 mln akcji serii L oraz w transzy Inwestorów Instytucjonalnych w ramach, których uprawnione podmioty mogą składać zapisy na 15 mln akcji. Zapisy będą przyjmowane na liczbę akcji nie mniejszą niż 100 sztuk.

Ostateczna cena za akcje serii L zostanie podana do wiadomości po zakończeniu procesu budowania księgi popytu i opublikowana 16 grudnia 2011 r.

Struktura oferty

Przedmiotem oferty jest 20 milionów akcji serii L Work Service S.A. w tym:

- w ramach transzy Instytucjonalnej - 75 proc. emitowanych akcji,

- w ramach transzy Otwartej - 25 proc. emitowanych akcji.

Zasady składania zapisów przez inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych

W obu transzach przyjmowane są zapisy na liczbę akcji nie mniejszą niż 100 sztuk. Złożenie zapisu na mniejszą liczbę akcji skutkować będzie nieprzydzieleniem żadnych akcji.

Cena maksymalna

Cena maksymalna, po której zapisy na akcje mogą składać inwestorzy wynosi 6,00 zł.

Cena emisyjna

Cena emisyjna akcji zostanie ustalona w oparciu o księgę popytu i przekazana do publicznej wiadomości, przed rozpoczęciem przyjmowania zapisów. Cena emisyjna będzie równa dla obu transz oraz dla zapisów dodatkowych.

Zaktualizowany harmonogram oferty

od 14 do 15 grudnia 2011 - składanie deklaracji nabycia

16 grudnia 2011 - planowane podanie do publicznej wiadomości ostatecznej ceny oraz ostatecznej liczby akcji oferowanych w poszczególnych transzach

19 grudnia 2011 - otwarcie publicznej subskrypcji

od 19 do 20 grudnia 2011 - przyjmowanie podstawowych zapisów na akcje oferowane

20 grudnia 2011 - zamknięcie publicznej subskrypcji, w przypadku nieprzeprowadzania zapisów dodatkowych

21 grudnia 2011 - podanie do publicznej wiadomości informacji o liczbie akcji oferowanych, na które będzie można składać zapisy, w ramach zapisów dodatkowych

od 22 do 23 grudnia 2011 - przyjmowanie dodatkowych zapisów na akcje

23 grudnia 2011 - zamknięcie publicznej subskrypcji, w przypadku przeprowadzania zapisów dodatkowych

do 6 dni roboczych po dniu zamknięcia publicznej subskrypcji - planowany przydział akcji

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »