Reklama

ET Logistik zostaje na dłużej w parku MLP Pruszków

Firma logistyczna przedłużyła najem blisko 4 tys. m kw. w parku logistycznym MLP Pruszków I należącym do MLP Group, wiodącego dewelopera powierzchni magazynowych.

Firma ET Logistik przedłużyła najem blisko 4 tys. m kw. powierzchni w parku logistycznym MLP Pruszków I na kolejny okres. 3,55 tys. m kw. przeznaczone jest na cele magazynowe, a pozostałe 0,37 tys. m kw. na biurowo-socjalno. ET Logistik

Sp. z o.o. jest neutralnym operatorem, który realizuje usługi logistyczne oraz usługi dystrybucji ładunków drobnicowych i całopojazdowych zapewniając swym krajowym i zagranicznym klientom oraz partnerom najwyższy poziom jakości tych usług. Firma współpracuje z MLP Group od 2006 roku.

"Przedłużenie umowy najmu jest potwierdzeniem, że nasza oferta nowoczesnych powierzchni magazynowych jest dobrze dopasowana do potrzeb Klienta. Zdecydowana większość naszych najemców decyduje się zostać z nami na kolejny okres." - powiedziała Dorota Jagodzińska-Sasson, Członek Zarządu MLP Group.

Reklama

MLP Pruszków I to pierwszy park stworzony przez MLP Group. Docelowa powierzchnia magazynowo-produkcyjna wynosi 167 tys. m kw., znajdujących się na terenie 43 hektarów. W ciągu kilkunastu lat funkcjonowania park ten stał się małym miasteczkiem z własną infrastrukturą wewnętrzną. Centrum posiada około 50 klientów, którzy wynajmują powierzchnie od 200 do 18 tys. m kw.

ET Logistik

ET Logistik Sp. z o.o. jest neutralnym operatorem, który realizuje usługi logistyczne oraz usługi dystrybucji ładunków drobnicowych i całopojazdowych zapewniając swym krajowym i zagranicznym klientom oraz partnerom najwyższy poziom jakości tych usług. Przy planowaniu i wdrażaniu nowych projektów oraz przy modyfikowaniu realizowanych projektów w ET Logistik Sp. z o.o. dąży się do zapewnienia zrównoważonego rozwoju działalności. Ochrona środowiska naturalnego i tworzenie przyjaznych człowiekowi miejsc pracy stanowi ważny aspekt działania, uwzględniany przy podejmowaniu decyzji strategicznych i operacyjnych na różnych szczeblach zarządzania przedsiębiorstwem oraz zarządzania relacjami z otoczeniem.

MLP GROUP

MLP Group jest jednym z wiodących deweloperów powierzchni magazynowo-produkcyjnych w Polsce. Grupa działa na rynku w roli dewelopera, konsultanta i zarządcy nieruchomości, dostarczając wszechstronnych rozwiązań wielu międzynarodowym i krajowym przedsiębiorstwom produkcyjnym oraz dystrybucyjnym w zakresie optymalizacji powierzchni magazynowo-produkcyjnej. W celu zapewnienia wysokiej jakości świadczonych usług, wszystkie projekty realizowane przez Grupę wyróżnia bardzo atrakcyjna lokalizacja parków logistycznych oraz stosowanie rozwiązania typu built-to-suit.

MLP Group prowadzi obecnie pięć parków logistycznych zlokalizowanych w Polsce: MLP Pruszków I,

MLP Pruszków II, MLP Tychy, MLP Poznań, MLP Bieruń. Pod koniec kwietnia 2014 r. sfinalizowano zakup działki inwestycyjnej, na której powstanie nowy park logistyczny MLP Lublin o docelowej powierzchni najmu ok. 55 tys. mkw

Opr. KM

Biznes INTERIA.PL na Twitterze. Dołącz do nas i czytaj informacje gospodarcze

Dowiedz się więcej na temat: pruszków | park | najem | firma

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »