Reklama

GTC podwójnym zwycięzcą w konkursie CEE Investment and Green Building Awards 2017

Na 7. corocznej Gali CEE Investment and Green Building Awards GTC zostało nagrodzone w dwóch wysoko cenionych kategoriach konkursu. Firma GTC została uznana "Retail Developer of the Year", a Galeria Północna zdobyła tytuł "Retail Project of the Year".

Konkurs organizowany przez EuropaProperty uznaje i wyróżnia najwyższą jakość w biznesie i działalności deweloperskiej w sektorze inwestycyjnym regionu CEE. Będąc pod wrażaniem osiągnięć firmy, wybitne grono jurorów zdecydowało wzbogacić portfolio nagród GTC o dwie prestiżowe statuetki.

Reklama

- Jesteśmy niezwykle dumni i wdzięczni, że zostaliśmy wyróżnieni w tak renomowanym konkursie. Po bardzo intensywnych 25 miesiącach, które przeznaczyliśmy na budowę Galerii Północnej jesteśmy szczęśliwi, że eksperci rynku doceniają nasze poświęcenie. Bycie świadkiem, jak GTC realizuje swoją długoterminową ambicję, aby zostać przodującym deweloperem w tej części Europy jest warte wszelkiego wysiłku - powiedział Thomas Kurzmann, Prezes GTC, po Gali.

Statuetki CEE Investment and Green Building Awards zostały rozdane w 43. kategoriach dla firm aktywnych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej za ich działalność i transakcje zawarte od IV kwartału 2016 r. do IV kwartału 2017 r. Oficjalna Gala odbyła się 26 października br. w hotelu Intercontinental w Warszawie.

GTC

Grupa GTC jest wiodącym deweloperem i inwestorem w sektorze nieruchomości, koncentrującym swoje działania na rynku polskim oraz trzech stolicach Europy Wschodniej. Od powstania w 1994 r. Grupa zrealizowała 66 najwyższej jakości, nowoczesne, obiekty biurowe i handlowe z łączną powierzchnią całkowitą wynoszącą blisko1,2 miliona m kw. w całej Europie Wschodniej.

Obecnie GTC jest właścicielem i zarządcą 36 budynków komercyjnych oferujących 614.000 m kw. powierzchni biurowej i handlowej swoim klientom w Polsce, Budapeszcie, Bukareszcie, Belgradzie i Zagrzebiu. Ponadto Grupa realizuje 349.000 m kw. powierzchni handlowej i biurowej w stolicach Europy Wschodniej, z których 110.000 jest w trakcie budowy.

Akcje GTC S.A. notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, w indeksie WIG30 oraz na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu. Walory spółki wchodzą także w skład międzynarodowego indeksu Dow Jones STOXX Eastern Europe 300 index.

Opr. KM

Dowiedz się więcej na temat: awards

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »