Reklama

Izo-Blok zadebiutował w piątek na GPW

Izo-Blok, dotychczas notowany na rynku New Connect, w piątek zadebiutował na GPW. Spółka zadebiutowała na New Connect w grudniu 2011 roku. Jest 474. firmą notowaną teraz na rynku głownym GPW. Jej debiut był szóstym w 2015 r. Jest też 3. spólką, która w tym roku przeszła z NewConnect na rynek głowny.

Firmą inwestycyjną, która wspierała ją przy przenosinach był Copernicus Securities. Izo-Blok zajmuje się przetwórstwem spienionych tworzyw sztucznych, w szczególności polipropylenu spienionego EPP. Działalność firmy związana jest głównie z przemysłem motoryzacyjnym i logistyką. Spółka istnieje od 1998 roku. W firmie pracuje 197 osób. Grupa chce rozwijać się poprzez zakup nowych maszyn produkcyjnych i tym samym rozbudowę mocy, które są wykorzystane w 100 proc. w dwóch fabrykach, oraz w 75 proc. w trzeciej.

Reklama

W ciągu trzech kwartałów roku obrotowego 2014/2015 (rok obrotowy spółki zaczyna się w maju - PAP) Izo-Blok wypracował 57,8 mln zł przychodów oraz 6,86 mln zł zysku netto, wobec odpowiednio 57,2 mln zł przychodów i 6,69 mln zł zysku rok wcześniej.

Prognoza wyników rocznych Izo-Blok na rok kończący się w kwietniu 2015 roku to 77,5 mln zł przychodów, 12 mln zł EBITDA oraz 8,7 mln zł zysku netto.

Pobierz: program PIT 2014

Dowiedz się więcej na temat: Izo-Blok S.A. | tym | bloki\ | spółka | GPW | debiut giełdowy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »