Reklama

Millennium DM zaleca "akumuluj" NFI EMF i NG2 oraz "neutralnie" dla LPP

Analitycy Millennium DM, w raporcie z 23 maja obniżyli rekomendację dla LPP do "neutralnie", a dla NG2 oraz NFI EMF zmienili na "akumul

Analitycy Millennium DM, w raporcie z 23 maja obniżyli rekomendację dla LPP do "neutralnie", a dla NG2 oraz NFI EMF zmienili na "akumuluj".

Reklama

Wcześniej analitycy Millennium DM rekomendowali "akumuluj" akcje LPP, dla NG2 była wydana wcześniej rekomendacja "neutralnie", a dla NFI EMF rekomendacja "kupuj".

"W pierwszych miesiącach roku dynamiki sprzedaży detalicznej w Polsce utrzymywały się na wysokich, przekraczających 10 proc. rdr poziomach, co na razie nie potwierdza obaw o negatywny wpływ spowolnienia gospodarczego" - napisali w raporcie analitycy.

"Również wzrosty przychodów analizowanych spółek ukształtowały się na wysokim poziomie. Sprzedaż LPP i NG2 zwiększyła się o ponad 30 proc. rdr, a NFI EMF osiągnął dynamikę like-for-like w wysokości 8,0 proc. rdr, czyli najwyższą od kilku lat. Opublikowane przez LPP i NG2 dane o przychodach za kwiecień również prezentują się dobrze, co pozwala oczekiwać dobrych rezultatów za II kwartał, znacznie ważniejszy od pierwszego z uwagi na sezonowość przychodów w branży" - podano.

Poniżej zestawienie aktualnych rekomendacji Millennium DM dla spółek handlowych:

rekomendacja cena cena docelowa

LPP neutralnie 3000 3010

NG2 akumuluj 53 59,5

NFI EMF akumuluj 10,4

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »