Reklama

Seco/Warwick prowadzi rozmowy w Brazylii

Seco/Warwick prowadzi rozmowy w sprawie przejęcia z podmiotami w Brazylii, rozważa też potencjalnych partnerów do projektu hartowni w Rosji. W obu lokalizacjach zamierza zamknąć rozmowy w ciągu najbliższych 6 miesięcy - poinformował na konferencji prasowej prezes spółki, Paweł Wyrzykowski.

"Projekt w Brazylii jest w realizacji. Rozmawiamy z brazylijskimi podmiotami, prowadzimy intensywne negocjacje" - powiedział prezes spółki, Paweł Wyrzykowski.

Reklama

"W ciągu pierwszego lub drugiego kwartału określimy sposób wejścia na rynek brazylijski. W tym okresie można spodziewać się podpisania umów z wybranym podmiotem" - dodał.

Prezes dodał, że akwizycja ma zostać sfinansowana w oparciu o kredyty.

Prezes poinformował również, że Seco/Warwick w Rosji zamierza rozwijać się dwutorowo.

"Z jednej strony mamy w Rosji biuro handlowe. Z drugiej natomiast strony, chcemy wejść na ten rynek jako sieć hartowni usługowych. Będziemy chcieli działać w okolicy Moskwy. W tej chwili prowadzimy rozmowy z potencjalnymi partnerami" - powiedział.

"Ten temat także powinniśmy zamknąć w ciągu 6 miesięcy" - dodał.

Prezes zaznaczył, że wspomniane dwa projekty zamykają plany ekspansji grupy na ten rok.

"Brazylia i Rosja to ostatnie dwa rynki, na których chcemy znaleźć się w tym roku. Nie planujemy dalszej ekspansji. Nasz stosunek do przejęć jest raczej oportunistyczny. Być może rozważymy w przyszłości jakąś akwizycję, jeśli nadarzy się dobra okazja, ale na dzień dzisiejszy nie mamy takich planów" - powiedział.

Dowiedz się więcej na temat: Paweł | Rosji | Warwick | SECO | prowadzący

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »