Reklama

Sfinalizowano fuzję IPO S.A. i OneRay Investment S.A.

Z dniem 9 lipca 2012, wraz z uzyskaniem wpisu do KRS, połączenie spółek IPO S.A. (NewConnect: ISA) i OneRay Investment S.A. (NewConnect: ORI) z siedzibą we Wrocławiu, zakończyło się sukcesem. Majątek spółki OneRay Investment w całości został przeniesiony do IPO S.A. na warunkach określonych w planie połączenia, ogłoszonym w Monitorze Sądowym i Gospodarczym nr 175 (3788) z dnia 9 września 2011. Po połączeniu kapitał zakładowy spółki IPO SA wynosi 1 863 457,90 zł.

Decyzja o połączeniu zapadła w dniu 23 grudnia 2011 roku na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy Spółek.

Celem połączenia spółek jest osiągnięcie efektu synergii, który wyrazi się między innymi poprzez rozwój usług w obszarze doradztwa finansowego oraz optymalizację prowadzonej działalności. Doświadczenie inwestycyjne ORI S.A. i aktywność IPO S.A. na rynku doradztwa dla małych i średnich przedsiębiorstw z pewnością przyczynią się do zwiększenia oferowanego rynkowi potencjału.

- Koncentrujemy swoją działalność przede wszystkim na wsparciu spółek przy pozyskiwaniu kapitału. Finansowanie działalności to złożony proces, począwszy od opracowania strategii finansowania, przygotowania właścicieli, zarządów do rozmów z inwestorami, przygotowanie organizacji, komunikacja z rynkiem oraz wiele innych niezwykle ważnych działań, które krok po kroku pomagamy przedsiębiorcom skutecznie przejść - komentuje Anna Dawidowska, prezes zarządu IPO S.A.

Reklama

Działalność OneRay Investment S.A. opiera się na inwestycjach w spółki z obszaru nowych technologii na niepublicznym rynku kapitałowym. Ponadto spółka oferuje usługi w zakresie wyceny przedsiębiorstw i planowania strategicznego, a także analiz rynkowych i badań marketingowych. Spółka jest obecna na rynku NewConnect od października 2009 r.

Sprawdź notowania OneRay Investment na stronach INTERIA.PL

IPO S.A. od 2007 roku jest firmą consultingową wyspecjalizowaną w rynku kapitałowym i finansowym. Oferuje klientom doradztwo w zakresie pozyskania kapitału, usługi public & investor relations oraz szereg narzędzi dotarcia do klientów i inwestorów, m.in. portal IPO.pl, NoweBiuro.pl, Excluzive.pl, raporty finansowo-biznesowe, organizację czatów giełdowych i biznesowych, konferencji, seminariów, kongresów dla zarządów spółek i inwestorów oraz salony inwestycyjne.

Od grudnia 2010 roku IPO S.A. jest notowana na rynku, natomiast od czerwca 2011, zgodnie z decyzją Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych, została wpisana na listę Autoryzowanych Doradców NewConnect.

Jako spółka giełdowa oraz Autoryzowany Doradca NewConnect, oferuje swoim klientom kompleksowe doradztwo w zakresie pozyskania kapitału z rynku giełdowego oraz komunikacji z inwestorami.

Sprawdź notowania IPO S.A. na stronach INTERIA.PL

Opr. MD

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »