ARTIFEX (ART): ARTIFEX MUNDI SA (37/2022) Szacunkowe przychody ze sprzedaży Grupy Kapitałowej Spółki oraz koszty akwizycji nowych graczy w listopadzie 2022 r. - raport 37/2022
Raport bieżący z plikiem 37/2022
Podstawa prawna: Zarząd Artifex Mundi S.A. z siedzibą w Zabrzu ("Spółka") informuje, że w listopadzie 2022 r. szacunkowe skonsolidowane przychody ze sprzedaży produktów Grupy Kapitałowej Spółki ("Grupa") wynosiły łącznie 2 536 tys. zł, zaś poniesione przez Grupę koszty akwizycji nowych graczy ("UAC") w przedmiotowym okresie osiągnęły poziom 632 tys. zł. Szczegółowe dane, w rozbiciu na segmenty wraz z komentarzem, zaprezentowane zostały w załączniku do niniejszego raportu bieżącego.
Zarząd Spółki pragnie odnotować, że niniejszy raport bieżący zawiera dane szacunkowe, które mogą ulec zmianie w wyniku dalszych prac księgowych. Ostateczna informacja o wielkości skonsolidowanych przychodów ze sprzedaży produktów osiągniętej w listopadzie 2022 r., a także kosztach UAC poniesionych przez Grupę w tym okresie, zostanie zaprezentowana w odpowiednim raporcie okresowym.