Reklama

QUMAK (QMK): Opinia Rady Nadzorczej do stanowiska Zarządu odnoszącego się do wydanego przez podmiot uprawniony do badania sprawozdań finansowych stanowiska z przeglądu śródrocznego skróconego sprawozdania finansowego spółki Qumak S.A. i Grypy Kapitałowej Qumak za okres od 1 stycznia do 30 czerwca 2017 r. - raport 70

Raport bieżący nr 70/2017

Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
W nawiązaniu do śródrocznego skonsolidowanego raportu półrocznego Grupy Kapitałowej Qumak S.A. przekazanego do wiadomości publicznej w dniu 2 października 2017 roku, Zarząd Qumak S.A. w załączeniu przekazuje opinię Rady Nadzorczej do stanowiska Zarządu odnoszącego się do do wydanego przez podmiot uprawniony do badania sprawozdań finansowych stanowiska z przeglądu śródrocznego skróconego sprawozdania finansowego spółki Qumak S.A. i Grypy Kapitałowej Qumak za okres od 1 stycznia do 30 czerwca 2017 r. o której mowa w par. §89 ust. 1 pkt 9 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 lutego 2009 r. w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim.

Reklama

Podstawa prawna:

Art. 56 ust 1 pkt 2 Ustawy o ofercie, par §89 ust. 1 pkt 9 RMF


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2017-10-16Wojciech Włodarczykp.o. Prezesa ZarząduWojciech Włodarczyk
2017-10-16Monika PonaradProkurentMonika Ponarad

Załączniki

Archiwum.zip

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »