Reklama

GAMEDUST (GDC): Zmiana w porządku obrad Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia oraz projekty uchwał zgłoszonych przez akcjonariusza - raport 3

Raport bieżący nr 3/2015

Podstawa Prawna: Inne uregulowania
Zarząd Inwestycje.pl S.A. ("Spółka”) informuje, że otrzymał od Beyond Investments Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, akcjonariusza Spółki dysponującego ponad 1/20 kapitału zakładowego Spółki, żądanie umieszczenia w porządku obrad Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia zwołanego na dzień 30 czerwca 2015 r. uchwał w sprawach: podwyższenia kapitału zakładowego, zmiany statutu Spółki oraz wyrażenia zgody na ubieganie się o wprowadzenie do obrotu w ASO na rynku NewConnect akcji serii D.

Reklama

W związku z powyższym, działając na podstawie art. 401 § 2 Kodeksu spółek handlowych, Zarząd Spółki ogłasza zmianę porządku obrad Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia. Nowy porządek uwzględniający żądanie ww. akcjonariusza (dodatkowe punkty porządku obrad: pkt 11-13) jest następujący:

PORZĄDEK OBRAD:

1.Otwarcie Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia

2.Wybór Przewodniczącego Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia

3.Stwierdzenie prawidłowości zwołania Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia oraz stwierdzenie jego zdolności do podejmowania uchwał

4.Przyjęcie porządku obrad Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia

5.Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania Zarządu z działalności za okres od dnia 1 stycznia 2014 roku do dnia 31 grudnia 2014 roku

6.Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego za okres od dnia 1 stycznia 2014 do dnia 31 grudnia 2014 roku

7.Podjęcie uchwały w sprawie podziału zysku Spółki za rok 2014.

8.Podjęcie uchwał w sprawie udzielenia absolutorium członkom Zarządu Spółki z wykonania obowiązków w roku 2014.

9.Podjęcie uchwał w sprawie udzielenia absolutorium członkom Rady Nadzorczej Spółki z wykonania obowiązków w roku 2014.

10.Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Statutu Spółki.

11.Podjęcie uchwały w sprawie podwyższenia kapitału zakładowego Spółki.

12.Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Statutu Spółki przewidującej upoważnienie Zarządu do podwyższenia kapitału zakładowego w ramach kapitału docelowego.

13.Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na ubieganie się o wprowadzenie do obrotu w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku NewConnect prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. akcji serii D, dematerializację akcji serii D oraz udzielenia Zarządowi Spółki upoważnienia do podjęcia czynności prawnych i organizacyjnych w powyższej sprawie.

14.Zamknięcie obrad.

W załączeniu Zarząd Spółki przekazuje treść projektów uchwał razem z uzasadnieniem.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2015-06-10Anna Sołowska-ŁabazPrezes ZarząduAnna Sołowska-Łabaz

Załączniki

Archiwum.zip
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »