Biedronka przypomina, termin mija w sobotę. Ostatnia szansa, by użyć karty Moja Biedronka

Biedronka przypomina, że akcja Gangu Mocniaków, która zaczęła się z końcem sierpnia, kończy swą ważną część w sobotę 18 listopada. Tylko do tego dnia możliwe jest otrzymywanie naklejek Gangu Mocniaków i tylko do tego dnia skorzystać będzie można z karty Moja Biedronka w celu uzyskania ich większej liczby za zakupy. Same maskotki, których Biedronka już zdążyła wydać 4 mln sztuk, będą rozdawane za naklejki jeszcze do 2 grudnia, ale wszystko zależy od zapełnienia magazynów i możliwe, że klienci jeszcze dłużej będą mogli je zbierać.

 • Gang Mocniaków trafił do Biedronki w poniedziałek 28 sierpnia, a 18 listopada w sobotę akcja wydawania naklejek się zakończy.
 • Dzięki Karcie Moja Biedronka tylko do soboty można szybciej uzyskać maskotkę, zbierając dodatkowe naklejki przeznaczone dla uczestników programu lojalnościowego.
 • Jak przekazała Biedronka, największą popularnością wśród maskotek wydawanych w ramach Gangu Mocniaków cieszy się Krem Krzyś.

Gang Mocniaków do Biedronki trafił z końcem sierpnia. Wówczas zaczęła się akcja, którą klienci Biedronki dobrze znają - do specjalnych klaserów należy wklejać naklejki za zakupy, które następnie wymienia się na maskotki wyobrażające produkty spożywcze. Aby otrzymać pluszaka Gangu Mocniaków potrzebne jest 60 naklejek, za 30 można go kupić po obniżonej cenie 24,99 zł. Każdą zabawkę można kupić bez naklejek za 49,99 zł.

Reklama

Gang Mocniaków w Biedronce. Do sklepów trafiło 11 maskotek

Maskotki, które Biedronka przygotowała na akcję Gangu Mocniaków przypominają odpowiednie produkty spożywcze. W tegorocznej edycji na półki w Biedronce trafiło 11 różnych zabawek. Wśród nich są:

 • awokado Adaś,
 • banan Benek,
 • dynia Dorotka,
 • chleb Henio,
 • jajko Julek,
 • krem Krzyś,
 • napój Norbert,
 • oranżada Ola,
 • parówka Patrycja,
 • rogalik Radzio,
 • woda Werka.

W komunikacie, w którym Biedronka przypomina o tym, że akcja zmierza do nieuchronnego końca, sieciówka podała także, które zabawki cieszą się szczególnym zainteresowaniem. Z informacji sieci wynika, że mimo początkowego szału na Parówkę Patrycję obecnie najchętniej wybieraną maskotką jest Krem Krzyś. Miejsce drugie i trzecie pod względem popularności pluszaków zajmują Dynia Dorotka i Chleb Henio.

Jak dostać maskotkę Gangu Mocniaków? Karta Moja Biedronka ma funkcję, zadziała do soboty

Klienci, którzy chcą zbierać naklejki Gangu Mocniakówprzy kasie w Biedronce powinni odebrać klaser. To tam trzeba umieścić naklejki z zakupów, a jeśli zebraliśmy ich komplet, możemy otrzymać zabawkę za darmo. Drogę do otrzymania naklejek daje wydanie w Biedronce odpowiedniej kwoty - to 69 zł za zakupy. 

Zdecydowanie szybciej naklejki zebrać mogą klienci z kartą Moja Biedronka. Dodatkowe naklejki wydawane są bowiem gdy spełnimy jeden z 5 warunków - z tego dwa z nich dotyczą tylko posiadaczy karty Moja Biedronka:

 1. zakupy z kartą Moja Biedronka lub aplikacją Biedronka za każde wydane 69 zł,
 2. zakup jakiegokolwiek warzywa lub owocu w ramach wydanych 69 zł,
 3. zakup przynajmniej jednego z produktów z oferty "Mocny wybór" za każde wydane 69 zł,
 4. zakup przynajmniej jednego produktu z oferty specjalnej za minimum 10 zł za każde wydane 69 zł, przy czym ofertą "Mocny wybór" oraz ofertą specjalną są objęte wyłącznie wybrane produkty dostępne w ofercie sklepu Biedronka, wskazane w gazetkach promocyjnych i oznaczone odpowiednio znakiem "Mocny wybór" oraz "Kup i zyskaj extra naklejki",
 5. prawidłowe rozwiązanie quizu w aplikacji Biedronka - kod uprawniający do dostępu do quizu otrzymają użytkownicy karty Moja Biedronka po dokonaniu zakupów za 69 zł zrealizowanych z użyciem karty Moja Biedronka lub aplikacji Biedronka.

Biedronka wydaje nie tylko zabawki. Gang Mocniaków to też książki

Gang Mocniaków w Biedronce to nie tylko pluszaki. Akcja, która ma na celu propagowanie zdrowego żywienia wśród najmłodszych, oprócz swoich zabawek ma także książki. W każdej z nich znajdziemy historyjki edukacyjne, a główną rolę w nich grają maskotki Gangu Mocniaków. Treść książek to przede wszystkim ciekawostki żywieniowe przygotowane przez Biedronkę we współpracy z dietetykami. Książki wydawane są za darmo za 15 naklejek, ale każdą można kupić za 14,99 zł. 

Akcja Gangu Mocniaków kończy się. Naklejki dostaniesz tylko do soboty

Biedronka uruchomiła akcję 28 sierpnia w poniedziałek. Czas na zbieranie naklejek i ewentualnego skorzystania z funkcji karty Moja Biedronka jest tylko do 18 listopada. Maskotki będą wydawane dłużej, bo do 2 grudnia. W zależności od zapełnienia magazynów może to jednak potrwać dłużej.

- Zbliżamy się do zakończenia naszej akcji lojalnościowej, bo tylko do 18 listopada można odbierać naklejki za zakupy zrealizowane w sieci Biedronka. Cieszy nas fakt, że tak wiele maskotek odnalazło już swoich właścicieli, a merytoryczne treści dotyczące dobrej, zbilansowanej diety dotarły do najmłodszych czytelników za pośrednictwem książek towarzyszących akcji - skomentował Piotr Szymanowicz, starszy manager ds. marketingu w sieci Biedronka.

Przemysław Terlecki

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Biedronka | gang mocniaków | karta moja biedronka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »