Były polityk SLD w zarządzie Orlenu. Był wiceministrem w rządzie Leszka Millera

Olgierd Maletka

Oprac.: Olgierd Maletka

Tymczasowym członkiem zarządu Orlenu został delegowany z rady nadzorczej Ireneusz Sitarski, były polityk SLD
Tymczasowym członkiem zarządu Orlenu został delegowany z rady nadzorczej Ireneusz Sitarski, były polityk SLD123RF/PICSEL

Ireneusz Sitarski w zarządzie Orlenu

Zobacz również:

Kim jest Ireneusz Sitarski? To były wiceminister Skarbu Państwa

Ireneusz Sitarski w 2001 roku jako wiceminister skarbu państwa
Ireneusz Sitarski w 2001 roku jako wiceminister skarbu państwaAleksander JalosińskiAgencja FORUM

Zobacz również:

Pełnił szereg funkcji zarządczych i nadzorczych

“Żyjemy w całkiem rewolucyjnych czasach”. Nowe wyzwania i nowe otwarcie dla polskiego biznesuINTERIA.TVInteria.tv
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?