Reklama

Capgemini rozszerza platformę outsourcingu otwierając nowe biuro w Krakowie

Capgemini Polska należąca do Grupy Capgemini - jednej z największych na świecie firm świadczących usługi konsultingu, doradztwa informatycznego i outsourcingu - poinformowała o otwarciu nowego biura w Krakowie.

Biuro o powierzchni 10 000 m kw. jest kolejną inwestycją, która pozwoli lepiej realizować rosnące potrzeby klientów. Dzięki nowej powierzchni Capgemini zwiększa całkowitą powierzchnię biurową w południowej Polsce do ponad 20 000m kw., oferując docelowo 4300 miejsc pracy i potwierdzając tym samym swoje długofalowe zainteresowanie regionem jako najlepszym miejscem obsługi swoich międzynarodowych klientów.

- Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, otworzyliśmy nasze kolejne, drugie już biuro w Krakowie. Dzięki tej inwestycji, jednej z największych w tym roku na rynku nieruchomości w Polsce, dysponujemy w Krakowie łącznie niemal 2300 miejscami pracy - mówi Marek Grodziński, członek zarządu Capgemini Polska, dyrektor Centrum BPO Capgemini Polska. - Obydwa nasze centra są głównymi ośrodkami Capgemini Outsourcing. Lokalnie, zatrudniamy obecnie ponad 3500 osób, dostarczając światowej klasy rozwiązania Business Process Outsourcing i outsourcingu usług IT w takich obszarach jak finanse i księgowość, zamówienia, wielopoziomowy helpdesk i zarządzanie infrastrukturą - dodaje Marek Grodziński

Reklama

- Ta inwestycja zapewni komfort obsługi naszym klientom oraz doskonałe warunki pracy naszym pracownikom - mówi Daniel Habrat, członek zarządu Capgemini Polska odpowiedzialny za Infrastructure Management Outsourcing w Europie Wschodniej.

- Najnowsza inwestycja jest kolejnym dowodem ciągłego rozwoju naszej firmy w Polsce. Jesteśmy obecni na polskim rynku od 1996, realizując złożone projekty konsultingowe i informatyczne. Specjalizujemy się w obsłudze firm sektora telekomunikacyjnego, finansowego, energetycznego, przemysłu i administracji publicznej - mówi Frank Wagenbauer, członek zarządu Capgemini Polska odpowiedzialny za Konsulting i Doradztwo Informatyczne w Polsce.

Obecnie, firma Capgemini zatrudnia w Polsce ponad 4 tys. osób, z czego ponad 2 tys. osób pracuje w Krakowie. Biura Capgemini w Polsce mieszczą się także w Katowicach (ITO, BPO), Wrocławiu (Rozwój Oprogramowania) i Warszawie (Konsulting i Doradztwo Informatyczne). Capgemini jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w Polsce, odnotowując ponad dziesięciokrotny wzrost zatrudnienia na przestrzeni ostatnich pięciu lat. W tym roku firma Capgemini została uhonorowana znakiem Top Employer 2010 w uznaniu za prowadzoną politykę kadrową.

O firmie Capgemini

Capgemini, jeden z wiodących światowych dostawców w zakresie usług konsultingowych, technologicznych i outsourcingu, umożliwia swoim klientom rozwój i działanie dzięki nowoczesnym technologiom. Firma Capgemini oferuje swoim klientom wiedzę i doświadczenie, zwiększając ich możliwości w osiąganiu najlepszych wyników poprzez unikatowy sposób współpracy polegający na Współdziałaniu w Biznesie (Collaborative Business Experience). Grupa Capgemini działa w oparciu o globalny model obsługi Rightshore, którego celem jest zapewnienie równowagi w wykorzystaniu najlepszych talentów z różnych lokalizacji, aby pracując jako jeden zespół tworzyć i dostarczać optymalne rozwiązania dla klientów. Capgemini jest obecna w 35 krajach, w 2009 r. odnotowała globalny przychód w wysokości 8,4 miliarda euro i zatrudnia ponad 100tys. osób na świecie.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »