Cuda przy dystrybutorach na polskich stacjach. Niemcy tankują do pełna

"Cuda" przy dystrybutorach na polskich stacjach paliw. Jest nadzwyczajnie tanio. Zdj. ilustracyjne
"Cuda" przy dystrybutorach na polskich stacjach paliw. Jest nadzwyczajnie tanio. Zdj. ilustracyjne123RF/PICSEL
Inżynieria inflacyjna oferuje spadek wskaźnika CPI w tempie, który przekona zdecydowaną większość członków RPP, że inflacja zmierza do celu. Co będzie później?
Analitycy mBanku

Spis treści:

  1. Ceny paliw i "cuda przy dystrybutorach". Olej napędowy powinien kosztować 7,20 zł za litr?
  2. Dumpingowe ceny paliw? Tego dawno nie widzieliśmy
  3. Niemcy i Czesi tankują w Polsce. Takich cen paliw na stacjach dawno nie było
  4. Benzyna poniżej 6 zł za litr? To możliwe już we wrześniu

Zobacz również:

Ceny paliw i "cuda przy dystrybutorach". Olej napędowy powinien kosztować 7,20 zł za litr?

.

Dumpingowe ceny paliw? Tego dawno nie widzieliśmy

Zobacz również:

Niemcy i Czesi tankują w Polsce. Takich cen paliw na stacjach dawno nie było

Benzyna poniżej 6 zł za litr? To możliwe już we wrześniu

Gwiazdowski mówi Interii. Odc. 46.: Neo- i paleosędziowie. Czy muszą się nienawidzić i przy okazji innych?Robert GwiazdowskiINTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?