"Jak być liderem w czasach niepewności?" - siódmy wykład "inkuBATora wiedzy"
W przyszłą środę, 24 października, na zaproszenie "inkuBATora wiedzy" Polskę odwiedzi dr Rosabeth Moss Kanter z Harvard Business School uznawana za jednego z najwybitniejszych na świecie wykładowców i konsultantów ds. strategii i zarządzania zmianami.
Jej wykład pod tytułem: "Jak być liderem w nowoczesnej gospodarce? - Zarządzanie
w czasach niepewności" rozpocznie się o godz. 12.30 w warszawskiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w sali B17 i będzie transmitowany na żywo za pośrednictwem systemu wideo konferencji i internetu do ponad 20 innych uczelni
w całej Polsce. Organizatorzy zapewniają wstęp wolny dla wszystkich zainteresowanych.
Jesiennej edycji "inkuBATora wiedzy" towarzyszy konkurs zorganizowany wspólnie przez British American Tobacco Polska i tygodnik "Wprost". Mogą w nim uczestniczyć wszyscy studenci, także spoza uczelni biorących udział w programie. Zadanie konkursowe ma formę "case study" i jest zatytułowane "Polska bez deficytu". Główna nagroda to 25 tysięcy złotych.
Szczegółowe informacje na temat programu "inkuBATor wiedzy", notki biograficzne wykładowców, wykaz szkół, w których można wysłuchać prelekcji oraz pełna treść zadania konkursowego znajdują się na stronie internetowej: www.inkuBATor.bat.com.pl.
Spotkanie polskich studentów z dr Rosabeth Moss Kanter będzie już siódmym wykładem
z cyklu "inkuBATor wiedzy" w tym roku. Sześciu wcześniejszych prelekcji (m.in. noblistów prof. Roberta Mundella i Prof. Jamesa J. Heckmana) wysłuchało blisko 8000 studentów
z uczelni w całym kraju. Kolejny wykład wygłosi 12 listopada prof. Jeffrey Sachs
z Harvard University - doradca polskiego rządu na początku lat 90.
Pomysłodawcą i organizatorem programu "inkuBATor wiedzy" jest firma British American Tobacco Polska. W naszym kraju firma działa od 1991 roku. Zatrudnia 960 pracowników. British American Tobacco jest jedną z największych i najbardziej renomowanych firm na świecie. W jej oddziałach w ponad 180 krajach pracuje blisko 90 tysięcy ludzi.