Krwiodawcy mają dość czekolad, woleliby pieniądze. Będzie nowy przetarg

Krwiodawcy skarżą się na jakoś jakość czekolad otrzymywanych po oddaniu krwi
Krwiodawcy skarżą się na jakoś jakość czekolad otrzymywanych po oddaniu krwi123RF/Picsel, 123RF/PicselPUSTE

Zobacz również:

Krwiodawcy skarżą się na jakość czekolad. "Najgorszy szajs"

Przetarg na czekolady dla dawców krwi. Zgłosiły się dwie firmy

Zobacz również:

"Prezydenci i premierzy" o inflacji. "Zgodnie z podręcznikiem, to trzeba by było poczekać"Polsat NewsPolsat News
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?