"Kwestia ściągalności abonamentu RTV to smutna spuścizna rządów Donalda Tuska. To kolejna kwestia do gruntownego przemodelowania po naszych poprzednikach. Obecnie - biorąc pod uwagę wyjątkowe okoliczności - poprosiłem Pocztę Polską o wstrzymanie działań w tym zakresie" - napisał na Twitterze wicepremier, minister aktywów państwowych Jacek Sasin.
Biznes INTERIA.PL na Twitterze. Dołącz do nas i czytaj informacje gospodarcze









