Podwyżki dla nauczycieli nie wpłyną na konta od stycznia. B. Nowacka: Będzie wyrównanie

Nauczyciele nie dostaną wyższej wypłaty już w styczniu, ale będzie wyrównanie
Nauczyciele nie dostaną wyższej wypłaty już w styczniu, ale będzie wyrównanieCezary Pecold, Zbyszek KaczmarekAgencja FORUM

Podwyżki dla nauczycieli. Rząd Tuska realizuje obietnice

Zobacz również:

Proces stanowienia prawa wymaga naprawyINTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?