Prawie 18 ton elektrośmieci wjechało do Polski. Zwróciliśmy je Holandii

Polska odesłała do Holandii nielegalnie wwiezione do naszego kraju elektroodpady
Polska odesłała do Holandii nielegalnie wwiezione do naszego kraju elektroodpadyGIOŚmateriały prasowe
Przestępcy, a nie więźniowie polityczniINTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?