Kasa naprawdę wraca do kierowców ubezpieczonych w LINK4!

Blisko 1200 złotych premii za bezpieczną jazdę otrzyma rekordzista uczestniczący w programie LINK4 Kasa Wraca. Za nami pierwszy rok funkcjonowania tego programu. Jeżdżący z aplikacją NaviExpert kierowcy wygenerowali w sumie ponad 380 tys. zł premii.

Rocznica uruchomienia programu Kasa Wraca, w którym kierowcy ubezpieczeni w LINK4 mogą zdobywać premie finansowe za bezpieczny styl jazdy,przypadła na koniec kwietnia. Przypomnijmy, że ubezpieczeni w LINK4 kierowcy moją korzystać z modułu Kasa Wraca w nawigacji NaviExpert - partnera projektu. Na bieżąco otrzymują oni informacje o stylu jazdy, przepisowości i generowanych nagrodach.

Reklama

Od 16 maja wszyscy uczestnicy programu Kasa Wraca mogą na stronie internetowej LINK4 śledzić wysokość nagród, które codziennie są generowane przez telematycznych kierowców. To nowość, która pozwala obserwować realnie płynące korzyści z udziału w programie. Dotychczas użytkownicy promocji zgromadzili ponad 380 tys. zł nagród, a rekordzista wygenerował na swoim profilu 1185 zł - to równowartość ok. 240 litrów benzyny. W sumie, telematycy pokonali z LINK4 już 22 mln km, czyli tyle, ile potrzeba, by 57 razy odbyć podróż z Ziemi na Księżyc. Po zamknięciu pierwszych okresów rozliczeniowych aż 94 proc. ubezpieczonych zdecydowało się kontynuować swój udział w programie.

- Wysoki udział odnowień wśród klientów telematycznych potwierdza, że mają oni pozytywne doświadczenia w programie. Naszym nadrzędnym celem jest promowanie bezpieczeństwa na drogach, ale bardzo dużą uwagę przykładamy także do budowania regularnych relacji z naszymi klientami, dla których kontakt z ubezpieczycielem powinien być łatwy i intuicyjny - tłumaczy Agnieszka Wrońska, prezes zarządu LINK4.

Innowacyjny pomysł LINK4

- Jako pierwsi w Polsce postanowiliśmy sprawdzić, jak jeżdżą polscy kierowcy i zwracać część składki tym, którzy jeżdżą najbezpieczniej. I, wbrew malkontentom, akcja Kasa Wraca okazała się olbrzymim sukcesem. Oczywiście będzie kontynuowana i nadal będziemy promować i premiować bezpieczną jazdę. Działania LINK4 to żywy dowód na to, że opłaca się wprowadzać w życie odważne projekty. Jeszcze nie raz zaskoczymy innowacyjnością. - zapowiada Patrycja Kotecka, dyrektor marketingu LINK4.

Z aplikacją monitorującą styl jazdy regularnie jeździ aż 15 tysięcy klientów LINK4. Najczęściej są to mężczyźni w wieku 33-45 lat, jeżdżący ok. 9-letnimi, najczęściej niemieckimi,samochodami. Użytkownicy programu najczęściej jeżdżą po Warszawie, Poznaniu i aglomeracji śląskiej. Zazwyczaj swoją polisę opłacają bezgotówkowo.

Dobre wyniki zostały osiągnięte dzięki aktywnej współpracy LINK4 z użytkownikami programu. - Nowe technologie mają sens, jeśli spełniają oczekiwania ich odbiorców. Dlatego od początku założyliśmy, że musimy pozostać otwarci na opinie klientów o programie i wsłuchiwać się w ich sugestie. Dzięki temu mamy dziś produkt dobrze dopasowany do jego użytkowników, i który odpowiada na ich potrzeby - dodaje Agnieszka Wrońska. - Wkrótce będziemy chcieli też pokazać tych, którzy dzięki udziałowi w programowi Kasa Wraca otrzymali od LINK4 najwyższe premie. To bardzo ważne, by pokazać innym kierowcom, że akcja Kasa Wraca i związane z nią zwroty części składki na ubezpieczenie mogą dotyczyć naprawdę każdego. Wystarczy pobrać aplikację, używać jej w czasie jazdy i jeździć bezpiecznie. - podsumowuje Patrycja Kotecka.

Artykuł został dostarczony przez LINK4

Advertisement

Informacja prasowa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »