Oszczędź nawet 85 tys. zł przy zakupie nowego mieszkania!

To ostatnia taka okazja w tym roku! Rozglądasz się za nowym mieszkaniem? Warto rozważyć ten zakup jeszcze w tym roku!

Grupa Murapol, jeden z największych polskich deweloperów, stawia przed klientami promocję świąteczno-noworoczną! Kupując wybrane mieszkanie z grudniowej oferty zaoszczędzić można nawet 85 tys. zł! Promocja obejmuje 195 mieszkań, zlokalizowanych w 14 polskich miastach. 

Grupa Murapol to jeden z najbardziej doświadczonych i największych deweloperów mieszkaniowych w Polsce. Firma w świąteczno-noworocznej promocji oferuje mieszkania z paczkami bonusów. Lokale objęte promocją dostępne są w: Bydgoszczy, Gdańsku, Gdyni, Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Siewierzu, Sosnowcu, Toruniu, Warszawie, Wieliczce oraz Wrocławiu. 

Reklama

- W każdym mieście w którym posiadamy aktualną ofertę Murapol, przygotowaliśmy mieszkania z paczką bonusów. Łącznie to 195 lokali, w 21 przedsięwzięciach deweloperskich - mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol. 

- Kupując mieszkanie objęte naszą grudniową promocją, klienci zyskają m.in. smart home w wersji premium. Technologia pozwala na korzystanie z funkcji automatyki mieszkaniowej. Użytkownicy mogą za pomocą np. telefonu sterować urządzeniami elektrycznymi, zaworami wody czy ogrzewaniem z dowolnego miejsca na świecie. Rozwiązanie daje również dostęp do indywidualnych raportów zużycia energii czy możliwość zaplanowania własnych harmonogramów pracy kaloryferów i wybranych urządzeń. Korzystanie z tej funkcjonalności pozwala oszczędzić zużycie energii nawet do 28 proc. w skali roku - dodaje. 

Świąteczno-noworoczna paczka bonusów 

Wybierając mieszkanie z pakietem bonusów można zyskać: rabat w cenie mieszkania, smart home w wersji premium, do wybranych lokali także prawo do wyłącznego korzystania z miejsca postojowego w cenie mieszkania oraz ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu albo pobytu w szpitalu w cenie. 

Jak skorzystać z zimowej promocji Grupy Murapol? 

Listę lokali objętych ofertą w wybranym mieście można poznać, wypełniając formularz na stronie internetowej dewelopera. 

- - - - - -

Grupa Murapol to jeden z najbardziej doświadczonych i największych deweloperów mieszkaniowych w Polsce pod względem liczby sprzedanych mieszkań oraz mieszkań przekazanych klientom. Od początku swojej działalności w 2001 r. do 30 września 2021 r. Grupa Murapol zrealizowała 70 2 wieloetapowych inwestycji nieruchomościowych, w których powstały 324 budynki z blisko 20 tys. lokalami zamieszkałymi przez ok 60 tys. osób. Wyróżnikiem Grupy jest najbardziej zdywersyfikowana wśród deweloperów mapa inwestycji. Na koniec września br. GK Murapol była obecna w 16 miastach, zarówno na największych rynkach mieszkaniowych w Polsce, w tym w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Trójmieście czy aglomeracji śląskiej, jak również w miastach regionalnych, takich jak Bydgoszcz i Toruń. Od I kwartału 2020 r. większościowym akcjonariuszem Murapolu jest AEREF V PL Investment S.à r.l. - spółka należąca do funduszy zarządzanych przez Ares Management Corporation, wiodącego globalnego menedżera w obszarze inwestycji alternatywnych, specjalizującego się w finansowaniu dłużnym, private equity i nieruchomościach, któremu doradza Griffin Real Estate. W 2021 r. 

Grupa Murapol uruchomiła nową linię biznesową, polegającą na budowie lokali z przeznaczeniem na rzecz instytucjonalnego wynajmu mieszkań, realizowaną w ramach współpracy nawiązanej ze swoim znaczącym akcjonariuszem. Grupa Murapol posiada zintegrowany model biznesowy, zakładający koncentrację wewnątrz organizacji wszystkich kompetencji niezbędnych do realizacji projektów nieruchomościowych - od pozyskiwania gruntów, przez projektowanie architektoniczne i inżynieryjne, budżetowanie inwestycji, zakupy materiałów budowlanych i generalne wykonawstwo, po działania marketingowe i sprzedażowe. Murapol, wdrażając strategię zrównoważonego rozwoju, włącza do swojej działalności inicjatywy związane z ochroną środowiska, kwestiami społecznymi oraz zagadnieniami ładu korporacyjnego (ESG). Grupa stara się optymalizować zużycie surowców, wykorzystuje nowe technologie i wdraża energooszczędne rozwiązania. Firma angażuje się także w różne formy działalności społecznej, charytatywnej czy sportowej, wspierając zarówno sport profesjonalny, jak i projekty propagujące aktywność fizyczną wśród dzieci i młodzieży. 

Murapol został wielokrotnie doceniony za swoją działalność deweloperską, otrzymując m.in. w obszarze zielonego budownictwa nagrodę Leading Green Building Development w konkursie CIJ Awards, Housemarket Silesia Awards w kategoriach Osiedle przyjazne rodzinie oraz Osiedle mieszkaniowe. W 2020 roku Grupa zdobyła I miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Deweloperów Mieszkaniowych, organizowanym przez "Dziennik Gazetę Prawną". Spółka jest także laureatem konkursu Najwyższa Jakość Quality International 2021 w kategorii Produkt Najwyższej Jakości - przyznanej dla wielorodzinnych inwestycji mieszkaniowych realizowanych przez Grupę Murapol.

Dowiedz się więcej na temat: nieruchomości

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »