Reklama

Ekoplakat - nowa jakość w outdoorze

Cityboard Media, od początku swojego powstania w 1996 r. znajduje się w ścisłej czołówce firm reklamy zewnętrznej w Polsce, utrzymując pozycję nie tylko lidera rynku, ale i prekursora wielu nowych rozwiązań. Na swoim koncie ma m. in. wprowadzenie i upowszechnienie formatu 6x3, a także wyposażenie nośników typu backlight (oświetlanych od wewnątrz) w energooszczędne diody LED.

Tym razem firma postanowiła zaoferować swoim klientom nowy rodzaju materiału, na którym eksponowane mogą być reklamy. Proponuje im ekoplakat™ udowadniając, że troska o wysoką jakość reklamy i zadowolenie klientów może iść w parze z troską o środowisko naturalne.

Nowa propozycja w reklamie zewnętrznej

W ofercie Cityboard Media ekoplakat™ proponowany jest jako nowy rodzaj materiału ekspozycyjnego - obok stosowanych nadal plakatów papierowych i winylowych. Ekoplakat™ posiada najlepsze cechy ich obu, ale przede wszystkim jest przyjazny środowisku - nadaje się bowiem do całkowitego przetworzenia. Wprowadzenie go na polski rynek reklamy zewnętrznej wiąże się więc z korzyściami i dla klientów, i dla otoczenia.

Reklama

Czym właściwie jest ekoplakat™?

Ekoplakat™ to materiał, który jest powszechnie znany i szeroko wykorzystywany m. in. w przemyśle spożywczym (do wyrobu opakowań) czy przy pokryciach dachowych. Warunkiem wykorzystania go dla potrzeb reklamy zewnętrznej było dokonanie jego modyfikacji konstrukcyjnej, dzięki której możliwe stało się pokrycie go drukiem. W ten sposób powstał ekoplakat™.

Jakość i trwałość

Podstawowe cechy ekoplakatu™ to jakość i trwałość.

Materiał, z którego wykonany jest ekoplakat™ charakteryzuje się odpornością na działanie czynników atmosferycznych. Ma to znaczenie zarówno w trakcie ekspozycji plakatu na nośnikach reklamowych, jak i w trakcie montażu: instalacja nie wymaga użycia kleju i wody (stosowanych w przypadku plakatów papierowych), zatem może się odbywać przy dowolnej temperaturze na zewnątrz, niezależnie od pogody.

Do druku na ekoplakacie™ stosuje się najnowszej generacji tusze UV, które gwarantują wysoką jakość i trwałość nadruku. Dzięki temu reklama eksponowana na ekoplakacie™ przez cały czas trwania kampanii pozostaje na najwyższym poziomie.

Przedłużone życie kampanii

Wysoka jakość, trwałość ekoplakatu™ oraz sposób jego montażu sprawiają, że możliwe jest wydłużenie kampanii reklamowej - walory wizualne reklamy prezentowanej na ekoplakacie™ pozostają bowiem bez zmian.

Można go ponadto wykorzystać do przeprowadzenia kampanii "wędrującej" - gdy po danym okresie ekspozycji na konkretnych nośnikach, w określonych lokalizacjach, kampania trwa nadal, ale obejmuje już nośniki w innych lokalizacjach - plakaty są bowiem przewieszane w inne miejsca.

To oznacza oszczędność kosztów - kampania trwa bowiem nadal bez konieczności ponownego druku plakatów i konieczności ponoszenia związanych z tym wydatków.

Drugie życie plakatu

Ekoplakat™, jak sama nazwa wskazuje, jest przyjazny środowisku. Jest to produkt w 100% przetwarzalny. Po zakończeniu kampani reklamowej rozpoczyna swoje "drugie życie": jest rozkładany na regranulat, stanowiący materiał do ponownego wykorzystania do produkcji różnych wyrobów stosowanych w budownictwie, przemyśle samochodowym czy ogrodnictwie.

Inny sposób to wykorzystanie go jako źródło energii.

Przy obu rozwiązaniach skutek jest taki sam: ekoplakat™ nie stanowi obciążenia dla środowiska naturalnego.

I "mieć" i "być"

Nowe rozwiązanie oferowane przez Cityboard Media wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów co do reklamy zewnętrznej - zapewnia ekspozycję na najwyższym poziomie. Dzięki niemu reklamy zachowują swój pierwotny wygląd, przez cały okres trwania ekspozycji. Co więcej, okres ten może ulec wydłużeniu, co oszczędza reklamodawcy kosztów produkcji kolejnych reklam.

Jednocześnie jest to rozwiązanie przyjazne środowisku, nie powodujące zbędnego obciążania go, co w czasach współczesnych staje się obowiązkiem.

Nowa propozycja z oferty Cityboard Media stanowi zatem udany mariaż pomiędzy nowoczesną technologią a troską o środowisko.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »