G20 ma plan na opodatkowanie najbogatszych. "Wymierne korzyści dla wszystkich"

Ewa Wysocka

Oprac.: Ewa Wysocka

G20 proponuje, by najbogatsi płacili minimum 2 proc. podatku od swojego majątku
G20 proponuje, by najbogatsi płacili minimum 2 proc. podatku od swojego majątku123RF/PICSEL

Brazylia pomysłodawcą

Zobacz również:

Teraz płacą średnio 0,5 proc.

W czerwcu w Osace

Zobacz również:

"Szczerze o pieniądzach": E-państwo to podstawaPolsat NewsSzczerze o pieniądzach
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?