Rynek start-upowy: Rusza jesienna odsłona podcastów Incredible Academy

W ramach jesiennej odsłony Incredible Academy organizatorzy wraz z mentorami programu InCredibles przygotowali cykl podcastów skierowanych do start-upów. Słuchacze otrzymają wskazówki, jak rodzić sobie z problemami biznesowymi w dobie pandemii. Premiera pierwszego z podcastów w poniedziałek.

W ciągu kilku miesięcy pandemia koronawirusa zmieniła nie tylko życie codzienne ludzi, ale i cały świat biznesowy. W sposób szczególny dotknęła start-upy, które żyją z dopływu kapitału od inwestorów i - z założenia - inwestują w rozwój i nie gromadzą kapitału, a klientów przekonują do swoich rozwiązań, budując sieć osobistych kontaktów na całym świecie.

W wyniku obostrzeń związanych z pandemią i ryzykiem kryzysu dotychczasowe modele funkcjonowania przestały działać, a dostęp do finansowania stał się bardzo ograniczony. Przetrwanie wymagało od wielu spółek natychmiastowych zmian i szukania nowych rozwiązań.

Reklama

Dlatego zagadnienia podejmowane przez organizatorów w ramach jesiennej odsłony Incredible Academy są odpowiedzią na realne potrzeby start-upów, które zostały zdefiniowane przez środowisko w ramach ankiety przeprowadzonej we współpracy z redakcją MamStartup.pl oraz podczas rozmów przeprowadzonych ze start-upami - finalistami programu InCredibles. Dzięki jesiennej odsłonie akademii finaliści programu InCredibles Sebastiana Kulczyka oraz słuchacze uzyskają praktyczne wskazówki i konkretne odpowiedzi na pytania związane z prowadzeniem biznesu w czasach pandemii koronawirusa. Finaliści programu InCredibles otrzymają dodatkowo bezpośrednie wsparcie w postaci sesji mentoringowych sprofilowanych pod ich indywidualne potrzeby i oczekiwania.

Organizatorzy akademii przygotowali cztery podcasty z udziałem mentorów programu InCredibles, praktyków rynku, którzy przedstawią konkretne rozwiązania w zakresie finansowania, rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi, organizacji pracy, w tym w trybie zdalnym, a także nowych sposobów dotarcia do klientów i sprzedaży swoich usług lub produktów.

Pierwszy podcast pt.: "Start-upy: jak zatrudniać, aby potem nie zwalniać" z udziałem mentorów: Grażyny Rzehak (Strategic Advisor, HR executive) oraz Iwony Suchomskiej (Keystone Consulting) zostanie opublikowany już w przyszłym tygodniu. Kolejne zostaną poświęcone takim zagadnieniom jak "Praca zdalna: z dala od biura, szefa i normalności?", "Kryzys w finansowaniu czy finansowanie w kryzysie? - jak zarządzać pieniędzmi w trudnych czasach?" oraz "Lockdown w świecie start-upów: jak sprzedawać, reklamować i rozliczać się online" .

Wszystkie podcasty Incredible Academy dostępne będą na kanale YouTube oraz na platformie Anchor.fm. Ich odsłuchanie będzie możliwe także za pośrednictwem Spotify, Radio Public, Google Podcasts i Breaker.

Więcej o projekcie na https://incredibleinspirations.com/podcasty-incredible-academy-rusza-jesienna-odslona/

d.p.

Relacje z podcastów zostaną opublikowane w serwisie Interia Biznes w ramach cyklu "Incredible Academy", którego partnerem jest "Incredibles. Powered by Sebastian Kulczyk"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Incredible Academy | Sebastian Kulczyk | Start-up

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »