Kieszonkowe od polskiego banku? Wyjątkowy prezent na Dzień Dziecka

Bank Pekao S.A. świętuje Dzień Dziecka! Do 1 lipca trwa promocja, w której najmłodsi mogą otrzymać 200 zł kieszonkowego na start oraz 7 proc. na koncie oszczędnościowym Mój Skarb. Z kolei rodzice mają szansę zyskać 8 tys. punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile.

- W Banku Pekao wiemy, że edukacja finansowa jest istotnym elementem rozwoju dzieci i trzeba ją rozpocząć jak najwcześniej. Ważnym elementem tej edukacji jest konto i aplikacja bankowa, z której dziecko korzysta pod nadzorem rodzica. Co ważne, z obserwacji rodziców wynika, że dzieci lepiej radzą sobie z finansami, kiedy mają swoje konto w banku. Jestem pewien, że przygotowana oferta z pierwszym kieszonkowym dla dziecka za założenie konta, będzie dodatkowym wsparciem dla rodziców w procesie kształtowania dobrych nawyków swoich pociech, jak również w nauce odpowiedzialnego zarządzania oszczędnościami - mówi Remigiusz Hołdys, Dyrektor Departamentu w Pionie Bankowości Detalicznej w Banku Pekao S.A.

Atrakcyjne promocje dla dzieci i nastolatków w Banku Pekao S.A.

Trzech na czterech klientów Banku Pekao S.A. w wieku do 17 lat posiada konto osobiste. W najstarszej grupie wiekowej, nastolatków, jeszcze więcej, bo aż dziewięciu na dziesięciu. Najchętniej wybieranymi przez najmłodszych produktami są konto oszczędnościowe z kartą oraz aplikacja PeoPay KIDS lub PeoPay. To nie tylko praktyczne zastosowanie, ale również szansa na zdobycie wiedzy finansowej. Regularne korzystanie z usług uczy bowiem zarządzania budżetem i oszczędzania, a także kształtuje samodzielność oraz przedsiębiorczość, co z pewnością zaowocuje w przyszłości. Dodatkową zachętą jest trwająca do 1 lipca promocja, w której można otrzymać 200 zł kieszonkowego w prezencie.

Aby skorzystać z promocji, trzeba spełnić odpowiednie warunki, które zależą od wieku dziecka lub nastolatka.

  • W przypadku rodziców dziecka do piątego roku życia, należy założyć Konto Przekorzystne, zapisać się do promocji oraz zadbać o to, by znajdowała się na nim kwota powyżej 200 zł do 31 lipca 2024 r.
  • Jeśli dziecko ma od 6 do 12 lat, trzeba złożyć dyspozycję o wszystkie produkty wchodzące w skład Pakietu PeoPay KIDS (Konto Przekorzystne, konto oszczędnościowe Mój Skarb, karta Mastercard PeoPay KIDS oraz aplikacja PeoPay KIDS), zapisać się do promocji, zalogować się aplikacji PeoPay KIDS oraz zapłacić przynajmniej trzy razy kartą lub BLIK do 31 lipca 2024 r.
  • Z kolei rodzice nastolatków w wieku od 13. do 17. roku życia powinni otworzyć Konto Przekorzystne z kartą do konta Mastercard Debit FX i aplikacją PeoPay, również zapisać się do promocji oraz zapłacić przynajmniej trzy razy kartą lub BLIK do 31 lipca 2024 r.

Kieszonkowe w wysokości 200 zł zostanie wypłacone na Konto Przekorzystne dziecka do 31 sierpnia 2024 r. Co więcej, dla nowych rachunków oszczędnościowych Mój Skarb Bank Pekao S.A. przewidział atrakcyjne, 7-procentowe oprocentowanie w skali roku przez pięć miesięcy od otwarcia rachunku dla salda do 5 tys. zł. Promocja obowiązuje do 13 czerwca 2024 r.

Voucher 100 zł w Bezcennych Chwilach dla rodziców

Na niespodziankę od Banku Pekao S.A. liczyć mogą także rodzice, którzy założą dzieciom konto z kartą z wizerunkiem gamingowym. To 8 tys. punktów w programie Bezcenne Chwile, co przekłada się na wartość 100 zł. Przykładowe nagrody przewidziane w ramach katalogu gaming i muzyka to karta podarunkowa Steam, doładowanie do PlayStation Store, cyfrowy kod na zakup gier na konsolę Xbox, karta podarunkowa do Spotify Premium, voucher do wykorzystania na eventim.pl.

Warunki, które trzeba spełnić, również są uzależnione od wieku dziecka.

  • 6-12 lat: należy założyć dziecku Pakiet PeoPay KIDS (Konto Przekorzystne, konto oszczędnościowe Mój Skarb, karta Mastercard PeoPay KIDS z wizerunkiem gamingowym oraz aplikacja PeoPay KIDS)
  • 13-17 lat: należy otworzyć nastolatkowi Konto Przekorzystne z kartą debetową Mastercard Debit FX z wizerunkiem gamingowym lub muzycznym.

Konto trzeba założyć do 13 czerwca 2024 r., a w ciągu 30 dni od zawarcia umowy zapłacić co najmniej pięć razy swoją kartą Mastercard zapisaną do programu Bezcenne Chwile. Natomiast jeżeli rodzic nie jest klientem Banku Pekao S.A. lub nie uczestniczy w programie Mastercard, aby skorzystać z promocji, musi założyć konto z kartą nie tylko dla dziecka, ale również dla siebie oraz zapisać się do programu Bezcenne Chwile.

Wszystkie produkty Banku Pekao S.A. dla najmłodszych można założyć w prosty i wygodny sposób bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy zalogować się do aplikacji PeoPay lub bankowości internetowej Pekao24, a następnie wybrać zakładkę Panel rodzica. W dalszej kolejności wybieramy wiek dziecka oraz interesujący nas produkt.

Warto dodać, że prowadzenie Konta Przekorzystnego, obsługa karty do konta i wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie w Banku Pekao S.A. są bezpłatne do 26. roku życia.

Szczegóły ofert promocyjnych dla dzieci dostępne są na stronie www.pekao.com.pl/promocje-dla-dzieci.

materiał promocyjny
.
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »