Ranking Top Employer: Bank Pekao S.A. ponownie wśród najlepszych pracodawców w Polsce

Bank Pekao S.A. otrzymał tytuł Top Employer i po raz drugi z rzędu znalazł się w pierwszej dziesiątce zestawienia, zajmując siódme miejsce. – Wyróżnienie to wynik nie tylko pracy po stronie Pionu Zasobów Ludzkich, ale także po stronie pracowników, którzy swoim nastawieniem, otwartymi umysłami oraz gotowością do podejmowania wyzwań pomagają wprowadzać w życie wiele nowych pomysłów – mówi Zbigniew Chmiel, dyrektor Pionu Zasobów Ludzkich.

Prezentacja partnera

Nagroda Top Employers Institute przyznawana jest najlepszym pracodawcom w kraju, stawiającym na budowanie przyjaznego środowiska pracy oraz wdrażającym wysokie standardy w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Prestiżowe wyróżnienie nadawane jest w oparciu o oceny kwestionariusza, w którego skład wchodzą takie zagadnienia, jak m.in. strategia HR, środowisko pracy, pozyskiwanie talentów, szkolenia i rozwój, well-being, różnorodność oraz integracja.

"Bądźmy razem najlepsi". Bank Pekao S.A. jednym z 10 najlepszych pracodawców w Polsce

- Hasło "bądźmy razem najlepsi" to nie pusty slogan, ale efekt, który osiągamy dzięki zaangażowaniu włożonemu przez każdego członka "Drużyny Żubra". To właśnie współpraca pozwala udoskonalać procesy, skutecznie wprowadzać zmiany, testować innowacyjne rozwiązania i wyznaczać nowe standardy rynkowe - mówi Zbigniew Chmiel, dyrektor Pionu Zasobów Ludzkich.

Reklama

Bank Pekao w ciągu ostatnich lat jako jeden z najlepszych pracodawców w Polsce nagradzany był wielokrotnie. Do zdobycia licznych nagród przyczyniły się liczne  inicjatywy, które skutkowały budową opartej na szacunku kultury organizacyjnej, inwestycje w rozwój i szkolenia pracowników, różnego rodzaju działania na rzecz ich zdrowia czy prekursorskie rozwiązania w zakresie HR.

W efekcie podjętych działań, Bank Pekao S.A. w 2022 r. został laureatem organizowanego przez portal MarkaPracodawcy.pl konkursu Friendly Workplace oraz uzyskał certyfikat HR Najwyższej Jakości przyznawany przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

Bank Pekao uzyskał także wyróżnienie w konkursie Best Quality Employer, organizowanym przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej.

Prezentacja partnera

materiały promocyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »