Reklama

„Bierz życie za rogi”: nowa, promocyjna oferta w Banku Pekao

Bank Pekao wprowadził nową ofertę, dzięki której klienci łatwiej zrealizują swoje plany. Ci, którzy potrzebują większego zastrzyku gotówki na spełnienie marzeń, mogą wziąć pożyczkę gotówkową. Z kolei mniejsze wydatki pokryje nowa karta kredytowa dostępna z trzema pakietami korzyści do wyboru.

Dwie nowe oferty pożyczkowe Banku Pekao

Od 1 czerwca do 31 sierpnia 2022 r. trwa akcja "Bierz życie za rogi", w ramach której Bank Pekao udziela pożyczek gotówkowych z atrakcyjnym oprocentowaniem RRSO 9,9 proc. oraz prowizją 0 proc. By pokryć nieco mniejsze wydatki, będzie można skorzystać z Karty Kredytowej z Żubrem. W przypadku tego produktu oprocentowanie RRSO wynosi 9,92 proc. Obydwie oferty dostępne są dla nowych oraz obecnych klientów, którzy nie posiadają w banku pożyczek gotówkowych od 1 stycznia 2022 r.

Pożyczka z atrakcyjnym oprocentowaniem

Kwota pożyczki może wynieść od 1 tys. do 250 tys. zł, a jej spłatę można rozłożyć maksymalnie na 36 miesięcznych rat. Istnieje również możliwość odroczenia spłaty rat o trzy miesiące. Jeśli więc zdecydujemy się na pożyczkę teraz, pierwszą ratę będziemy mogli zapłacić dopiero po wakacjach. Pożyczkę można przeznaczyć na dowolny cel (np. wyjazd na wakacje, remont mieszkania). Pieniądze otrzymamy szybko i bez zbędnych formalności. Po podpisaniu umowy bank przekaże pieniądze na konto klienta nawet w jeden dzień. Ci, którzy korzystają z bankowości elektronicznej, mogą wniosek kredytowy złożyć zdalnie. Wystarczy przesłać go za pośrednictwem serwisu Pekao24 albo infolinii i zatwierdzić online w bankowości elektronicznej lub aplikacji PeoPay. Z kolei nowi klienci mogą złożyć wniosek o pożyczkę w dowolnym oddziale Banku Pekao.

Reklama

Karta kredytowa z trzema pakietami korzyści do wyboru

Drugi z produktów promocyjnych, Karta Kredytowa z Żubrem, to nowe rozwiązanie na polskim rynku, które oferuje pakiet korzyści do wyboru: standard, złoty lub platynowy. W każdym z nich dostępna jest spłata w 10 ratach 0 proc., czyli bez odsetek i prowizji. Kwota, którą możemy rozłożyć na raty 0 proc., zależy od wybranego pakietu. Warto zaznaczyć, że możemy zmienić go w trakcie trwania umowy, np. w sytuacji, gdy planujemy wyjazd wakacyjny i potrzebujemy ubezpieczenia w podróży. Przejście na wyższy pakiet następuje od razu.

Karta z pakietem standard jest bezwarunkowo bezpłatna. Na 10 rat 0 proc. możemy rozłożyć spłatę zakupów o wartości do 1 tys. zł. W tej ofercie otrzymamy również ubezpieczenie zakupów i transakcji internetowych. Ponadto gwarantuje o 5 proc. niższe oprocentowanie spłaty w ratach od oprocentowania limitu kredytowego karty. Korzystając z pakietu standardowego, punkty zdobywane w ramach programu Mastercard Bezcenne Chwile liczone będą potrójnie.

Pakiet złoty również może być bezpłatny, pod warunkiem jednak, że miesięczne wydatki kartą przekroczą 2 tys. zł. Dzięki tej karcie możemy rozłożyć na 10 rat 0 proc. spłatę zakupów o wartości 2 tys. zł. Klienci, którzy zdecydują się na tę opcję, mogą liczyć na ubezpieczenie zakupów i transakcji internetowych oraz gwarancję niższego oprocentowania spłaty (o 10 proc.). Oprócz tego otrzymają cztery razy więcej punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile, 2-procentowy zwrot za zakupy w internecie (do 240 zł rocznie) oraz trzy ubezpieczenia w podróży (pokrywają koszt leczenia i assistance). Będą mogli również bezpłatnie korzystać z saloników lotniskowych z Flight Delay Pass wraz z czterema osobami towarzyszącymi.

Pakiet platynowy z kolei pozostaje bezpłatny przy wydatkach przewyższających 3 tys. zł miesięcznie. Wydatki do 3 tys. zł można rozłożyć na 10 rat 0 proc. Prócz wszystkich wspomnianych ubezpieczeń otrzymamy jeszcze ubezpieczenie NNW na wypadek śmierci, usługę assistance pakiet sport (obejmującą m.in. sporty zimowe i sporty wysokiego ryzyka) oraz OC w życiu prywatnym. Z ubezpieczenia będzie mógł skorzystać również towarzysz podróży posiadacza karty. Klienci z pakietem platynowym mogą liczyć na niższe o 15 proc. oprocentowanie spłaty w ratach od oprocentowania limitu kredytowego karty oraz pięć razy więcej punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Podobnie jak w przypadku posiadaczy pakietu złotego, będą mogli korzystać z saloników lotniskowych oraz zwrotu za zakupy w internecie (do 360 zł rocznie). Dodatkowo otrzymają jeszcze 5-procentowy zwrot wydatków za autostrady (do 240 zł rocznie). Jest to jedyna tego typu oferta w Polsce.

- Karta Kredytowa z Żubrem to nowość na polskim rynku, która ma tak naprawdę w sobie trzy karty - standardową, złotą i platynową. Co więcej, w każdej chwili możemy ją zmienić w aplikacji PeoPay bez wymiany plastiku, w zależności od potrzebnych korzyści. W pakiecie standard karta dostępna jest za 0 zł bez żadnych dodatkowych warunków. Teraz, w ramach oferty specjalnej, klient zyskuje obniżone oprocentowanie karty przez rok, w wysokości zaledwie 9,7 proc. Co ważne, oprocentowanie jest stałe do 31 sierpnia 2023 r., a zatem klient nie musi się obawiać o jego wzrost - mówi Remigiusz Hołdys, dyrektor Departamentu Bankowości Codziennej i Produktów Oszczędnościowych w Banku Pekao S.A.

Spot "Bierz życie za rogi"

Kampanię "Bierz życie za rogi" promuje reklama w telewizji, na VOD, w kinach i internecie oraz na nośnikach zewnętrznych i w kanałach elektronicznych.

- Do zrealizowania kampanii o spełnianiu marzeń Bank Pekao S.A. zaprosił Kubę Michalczuka - młodego, utalentowanego reżysera filmu "Teściowe". W ramach kampanii powstał 30-sekundowy spot, który opowiada historię dwóch fanów motoryzacji, ojca i syna - mówi Jorge Sanchez Kłosiński, dyrektor Biura Marketingu w Banku Pekao S.A.

Reklama opowiada o ojcu, który postanawia wziąć pożyczkę w Banku Pekao, by kupić wymarzony samochód terenowy. Z kolei dzięki Karcie Kredytowej z Żubrem realizuje dziecięce marzenie swojego syna i daje mu w prezencie mini-wersję swojej "terenówki".

Artykuł sponsorowany

RRSO - rzeczywista roczna stopa oprocentowania pożyczki wynosi 9,9% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 4737 zł, pożyczka zaciągnięta na 17 miesięcy, oprocentowanie zmienne 9,49% w stosunku rocznym, całkowity koszt pożyczki 344,21 zł (w tym: odsetki 344,21 zł), całkowita kwota do zapłaty 5081,21 zł, płatna w 16 ratach miesięcznych po 298,90 zł, 17. Rata wyrównująca 298,81 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 4737 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na 28.04.2022 r.

RRSO - rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla Karty Kredytowej z Żubrem wynosi 9,92% przy założeniach: przyznany limit kredytowy 7300 zł wypłacony jednorazowo, w trybie transakcji bezgotówkowej, spłacany w 12 równych kwotach miesięcznych, oprocentowanie promocyjne stałe 9,7% w stosunku rocznym, całkowita kwota do zapłaty 7667,22 zł, całkowity koszt 367,22 zł obejmuje: odsetki 367,22 zł oraz opłatę miesięczną za obsługę karty 0 zł, okres kredytowania 12 miesięcy. Kalkulacja przygotowana na 27.04.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Szczegółowe informacje o zakresie ubezpieczenia, wyłączeniach i ograniczeniach ochrony ubezpieczeniowej oraz sumach ubezpieczenia i limitach odpowiedzialności określone są w Ogólnych warunkach grupowego ubezpieczenia dla posiadaczy kart kredytowych wydawanych przez Bank Pekao S.A. Dokumenty dostępne są na pekao.com.pl oraz pzu.pl, a także w oddziałach banku. Ochronę ubezpieczeniową zapewnia PZU S.A. Koszt składki ubezpieczeniowej ponosi Bank Pekao S.A. jako ubezpieczający.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »